iPhone Screenshots

Description

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Sağlık-Sen, 06 Haziran 1995 tarihinde “Çevre ve Sağlıkçılar Sendikası”olarak kurulmuştur. Dr. Ahmet AKSU Başkanlığında B. Necati ŞİMŞEK, İlknur POYRAZ, Bülent KUTLUCA, Yaşar BAŞARAN, Bünyamin SAYIN, Hüseyin BALTACI, Nihat ÜLGEN, Taner GÖKÇINAR, Hüseyin ERENER, Fuat ÇALIŞKAN, Kürşat DERİCİ ve Yaşar KARAPINAR tarafından kurulan Sağlık ve Çevre Sendikası, 1999 yılında yaptığı tüzük değişikliği ile ismini Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) olarak belirlemiş; ilkeli, etkili duruş ve faaliyetleriyle hizmet sendikacılığının Türkiye’deki öncüsü olmuştur.

Çevre ve Sağlıkçılar Sendikası 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Yasası çıkmadan önceki ilk Olağan Genel Kurul toplantısı 19 Eylül 1998 yılında yapmıştır. Olağan Genel Kurulda; Genel Başkanlığa Dr. Ahmet AKSU seçilmiştir. Toplantıda yönetim kuruluna Ali Haydar TUĞ, Hacı Mehmet YILMAZ, Yaşar BAŞARAN, Özcan KANMAZ, Dr. Fatih AVŞAR, Alican HANT, Mustafa GÜNBEY ve Hüsnü KAYMAZ seçilmiştir.

12.07.2001 tarih ve 24446 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu gereğince, Sağlık-Sen’ in tüzük ve örgütlenmesini 4688 sayılı kanun hükümlerine göre uyarlaması için 13 Ekim 2001 tarihinde olağanüstü genel kurul yapılmıştır.

Information

Seller
JVR EGITIM ANALIZ BILISIM TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Size
32.5 MB
Category
新聞
Compatibility
需要 iOS 8.0 或以上版本。與 iPhone、iPad 及 iPod touch 相容。
Languages
英語
Age Rating
分級為 4+
Copyright
© Jvr
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like