螢幕快照

簡介

Czy chcesz szybko nauczyć się języka angielskiego?
Nowość! Pobierz zupełnie ZA DARMO najpopularniejsze "złote" zwroty i wyrażenia w języku angielskim. Zwroty są bardzo proste i możesz zacząć ich używać już dziś. Samouczek QUICK TEACHER Golden Start to łatwy i szybki sposób na naukę języka angielskiego w Twoim urządzeniu przenośnym.

Aplikacje QUICK TEACHER – nowość od wiodącego twórców profesjonalnych rozwiązań IT służących do przyspieszonej nauki języków obcych. Wszystkie funkcje i tryby aplikacji zostały specjalnie opracowane dla wygody nauki języków obcych na telefonach smartphone i tabletach. Metody nauczania zostały wielokrotnie przetestowane, ulepszone i uzupełnione. Teraz i ty możesz stworzyć własny indywidualny program do nauki języka angielskiego. Zupełnie nowa struktura bloków tematycznych daje możliwość nauki tych tematów, które są aktualne właśnie teraz:

Tematy do codziennej komunikacji: “Golden Start” i “Golden Set” - “złote” zwroty , “Wyrażanie emocji”, “Zapoznawanie się”, “Rozmowa i porozumiewanie się”, “Podróże i wypoczynek”, “Sklepy i zakupy”, “Gratulacje i życzenia”, “Hobby i czas wolny”.
Bloki tematyki biznesowej: “Rozmowa służbowa”, “Zawieranie umów”, “Księgowość”, “Prowadzenie dokumentacji i terminologia biznesowa”.
Zestawy: “Golden”, “Travel”, “Shopping”, “Communication”, “Business”, “SuperProfy”. Każdy zestaw zawiera prezent – materiały pomocnicze do nauki języka angielskiego.
Dialogi audio służące do rozwijania rozumienia ze słuchu: “Codzienna komunikacja”, “Podróże”, “Biznes”.
Część teoretyczna: “Czasowniki nieregularne Top 100”, “Gramatyka”, “Fonetyka”.

Przenośny samouczek języka angielskiego QUICK TEACHER Golden Start zawiera wszystkie dobrze przyjęte i sprawdzone funkcje programów: "metoda pamięciowa MARIDI", Wirtualny nauczyciel", "Nauczyciel wymowy", "Nauczycie ortografii", "Samoocena", "Dialogi", transkrypcja, "Gramatyka", Fonetyka" i inne. Oprócz tego można również bezpłatne zainstalować blok "Wyrażanie emocji".

QUICK TEACHER to wygodny i efektywny sposób nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Interesujące zadania w formie gier umożliwiają bardzo szybkie zapamiętywanie nowych słów i łatwe sprawdzenie swojej wiedzy, ćwiczenie poprawnej pisowni, nagrywanie i odsłuchiwanie własnej wymowy.
A dodatkowo! Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z przyspieszonej nauki języka angielskiego wg specjalnej intensywnej metody. Po raz pierwszy w urządzeniach przenośnych wprowadzona została specjalna autorska metoda pamięciowa MARIDI służąca do zapamiętywania słownictwa, która pomaga w znacznie szybszym opanowaniu języka.

Samouczek języka angielskiego QUICK TEACHER stanie się Twoim przenośnym "Wirtualnym nauczycielem" i pomoże Ci w nauce języka obcego w jakimkolwiek miejscu i czasie.
QUICK TEACHER to przenośny język angielski w urządzeniu przenośnym.

新內容

版本 1.7.3

Poprawki

資訊

銷售商
SIA WWVG
大小
8.9 MB
類別
教育
相容性

需要 iOS 5.0 或以上版本。與 iPhone、iPad 及 iPod touch 相容。

語言

中文、俄文、德語、拉脫維亞文、日語、法文、波蘭文、烏克蘭文、立陶宛文、義大利文、英語、西班牙文

年齡分級
分級為 4+
Copyright
© M.A.R.I.D. I Ltd.
價格
免費
App 內購買
  1. 02. Wyrażanie emocji NT$ 33
  2. 03. Golden set NT$ 170
  3. 04. Zapoznawanie się NT$ 170

支援

  • 家人共享

    啟用「家人共享」,即可讓最多六名家庭成員使用此 App。

更多此開發人員的作品