Screenshots

Description

Uygulama Ünlem Akademi Öğrenme Yönetim Sisteminin mobil kullanımı için optimize edilmiş görünümünü içerir. Uygulamayı unlemakademi.com için bir kullanıcı adı ve şifresine sahip olanlar kullanabilir.

Ünlem Akademi Mobil Uygulaması ile Ünlem Akademi Duyurularını, kayıtlı olduğunuz eğitimleri, eğitimlerdeki gelişimleri, aldığınız notları ve elde ettiğiniz başarıları takip edebilirsiniz. Önceden izlediğiniz ve telefonunuza indirdiğiniz eğitim sunumlarını akıllı telefonlarınızdan internete bağlı olmadan da izleme imkânına kavuşursunuz.

Ünlem Akademi üzerinden yapılan duyurulardan anında haberdar olur, sorulan soruları ve sınavları, size verilen ödevleri takip ederek aynı zamanda bunları mobil cihazınız üzerinden bilgisayara ihtiyaç duymadan tamamlayabilir, kişisel bilgilerinizi güncelleyip, profil fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Uygulamada eğitim videoları sıkça kullanıldığı için kablosuz Wi-Fi bağlantısını tercih etmenizi öneririz. Videolar yüksek çözünürlükte olduğu için Cep Telefonu Servis sağlayıcısının size sunduğu DATA kullanım hakkını çok çabuk tüketebilirsiniz.

What's New

Version 3.5.0

Hatalar düzeltildi.
Yeni sürüm güncellemesi güncellemesi yapıldı.

Information

Seller
Inspira Teknoloji Limited Sirketi
Size
56.3 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© INSPIRA Teknoloji Ltd. Sti.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like