Screenshots

Description

Şirketinize ait tüm hatları, internete erişebildiğiniz her yerde cebinizden yönetme kolaylığı ve hızını yaşayın!

ŞİRKETİM uygulaması ile, tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz. Hatlarınızın ayarlarını değiştirebilir, hat kullanıcılarından gelen talepleri onaylayabilirsiniz. Islak imza ve evrağa gerek olmadan kontratlı kampanyaları dijital onay ile başlatabilir, size özel kampanya ve duyuruları cebinizden takip edebilirsiniz. Bir tuş ile müşteri yöneticinize ulaşabilir, yardım bölümünden Turkcell ürün, hizmet ve tüm cihaz ayarları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

ŞİRKETİM uygulamasına sadece şirketlerin “Özel Şifre Yetkilileri” GSM NO ve parolaları ile giriş yapabilirler. Parolanızı hatırlamıyorsanız PAROLA yazıp 8660’a ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz. Şirketinizin “Özel Şifre Yetkilsi” olmak için Turkcell müşteri yöneticiniz ile görüşebilirsiniz.

What's New

Version 4.7

Şirketim’de daha hızlı ve kolay işlem yapabilmeniz için iyileştirmeler yaptık.

Ratings and Reviews

3.8 out of 5

5 Ratings

5 Ratings

Favori adeti çok az

Burti55

19 tane hattım var, favorilere sade 5 hat eklemenin mantığı nedir? Tek tek hat arayıp incelemek çok zor, bütün hatların bir arada göründüğü bir ekran yok, kullanımı çok zor

Yüksek hatlı şirketler için favori listesi

Keremgrt

Şirketin 132 hattı var. İşlem yapmak için tek tek numara yazıp arıyordum. Favori listesi oluşturma özelliğini keşfettim. 100 tane hattı favori lisyene ekliyorsun onları aramaya gerek olmuyor. Liste halinde çıkıyor. Çözüm güzel.

Information

Seller
Turkcell Teknoloji
Size
57.7 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 Turkcell
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like