Snímky obrazovky

Popis

Šamazon je kompletní archív, knihovna všech vydání knížek a časopisů nakladatelství Bylinky revue. Obsahuje kompletní archív i tituly speciálních edicí, jako je Konopí, Šaman, Bylinky, Zdravé recepty, Herbář a další, včetně ukázkových čísel zdarma. V Šamazonu najdete také bonusové tituly, jaké nevyšly tiskem nebo texty, které se do knížek nevešly. PLUS: video, hudba, překvapení.

Informace o předplatném:
V aplikaci klepněte na „Předplatné“ - Roční předplatné, tedy 6 vydání za 399 Kč. Platba je realizována přes váš účet u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno nejpozdeji 24 hodin před vypršením předplaceného období. Správu předplatného najdete v iPhone/iPadu v »Nastavení« |»iTunes a App Store« | »Apple ID« a »Předplatná | Spravovat«.


Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele.

Platební operace, realizované prostřednictvím App Store (iTunes), jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/privacy/.

Podmínky používání a Ochrany osobních údajů: https://www.samazon.cz/Obchodni-podminky-a3_0.htm

--------------

Subscription Information:
In the app, click on "Subscription" - One year, which is 6 issues for 399 CZK. Payment is made via your iTunes Apple account. The subscription is automatically renewed if it is not canceled at least 24 hours prior to the expiration of the current subscription period. You can manage your subscription on the iPhone / iPad in »Settings« | »iTunes and App Store« | »Apple ID« and »Subscription | Manage".

Privacy Policy
All personal data provided by the customer to the publisher are stored, processed and used only for the publisher's internal need.
Payment transactions made through the App Store (iTunes) are operated by Apple Inc. See www.apple.com/privacy/.

Terms of Use and Privacy link: https://www.samazon.cz/Obchodni-podminky-a3_0.htm

Informace

Prodejce
BYLINKY REVUE, s. r. o.
Velikost
18.8 MB
Kompatibilita

Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Jazyky

English, Croatian, Czech, French, German, Hungarian, Polish, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Ukrainian

Věk
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
© BYLINKY REVUE s.r.o.
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikaci
  1. Bylinky 2/19 $2.99
  2. Šaman 1/19 $2.99

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.