Screenshots

Description

За допомогою цього додатку уся інформація про об’єкти міста Дрогобич, можуть бути доступними на Вашому смартфоні. Мобільний гід по місту є зручною опцією для туристів та мешканців міста. З даним додатком Ви не зможете загубитись у місті Дрогобичі, а також без проблем знайдете дорогу до важливого для Вас об'єкту. Для Вас будуть доступні усі міські електронні сервіси, а також нові сервіси туристичного спрямування.
Додаток містить інформацію про місто, важливу інформацію для громадян. Ви зможете пройти самостійно екскурсії, зарахувати бонуси через відповідні заклади харчування, відначитись на події. У додатку для Вас буде доступний QR Cоde, фотогалерея міста та багато іншого.
Даний додаток корисний як для туриста та і для місцевих жителів.
Користуючись додатком Ви завжди будете в курсі усіх найважливіших подій, уся нова інформація буде приходити на Ваш смартфон.

What's New

Version 1.1

У додатку доступний QR Cоde, фотогалерея, інформація про тури

Information

Seller
Sergey Kravets
Size
36.6 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Arabic, Azerbaijani, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Norwegian Nynorsk, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian, Vietnamese
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Drogobych
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like