iPhone Screenshots

Description

За допомогою цього додатку Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».

Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні. І це абсолютно безкоштовно! :)

Просимо Вас зареєструватися та вказати максимально точно свої персональні дані. Це необхідно для того, аби ми розуміли, що Ви реальна людина та надана інформація відповідає дійсності. Можливо, ми з Вами будемо періодично зв’язуватись, щоб підтвердити надану інформацію або уточнити деталі.

Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Коли повідомляєте про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки.

What’s New

Version 3.0.1

- Виправлено деякі помилки

Ratings and Reviews

minimyc ,

Вилітає додаток

Вилітає, коли відкриваю свою заявку

ua_pavlentij ,

Круто, очень круто

Отправляю много жалоб и самостоятельно в разные гос.структуры, но этот сервис просто незаменим для быстрой отправки по мелким проблемам благоустройства - пару кликов и жалоба ушла.

Хорошо бы еще добавить возможность добавлять фото выполненной/решённой проблемы для отслеживания.

Также в списке жалоб желательно добавить пару строк текста жалобы, чтобы понимать что это за жалоба, так как если уже большой список то приходится открывать/закрывать.

Ну и конечно не хватает интерфейса через веб, чтобы просто просматривать информацию, а не добавлять.

Oksana0508 ,

Корисна програма

Дуже гарний задум. Вже відправила кілька заявок, вони зараз опрацьовуються. Але необхідно додати до програми можливість вкладати раніше зроблені фото, а не тільки робити їх через програму.

Information

Seller
Foundation.101, NGO
Size
44.4 MB
Category
Productivity
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Foundation.101
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like