Screenshots

Description

Czy można jeszcze poznawać naturalnie, bez ściemy i retuszu? Randkować bez przewijania? Heyway łączy ludzi nie poprzez zdjęcia i wyidealizowany profil, ale aktywności, jakie osoby te podejmują. Tak jak w realnym życiu!

Przyzwyczailiśmy się (niesłusznie!), że poznawanie innych przez aplikacje jest jak giełda ludzi. A przecież naturalnym jest, że łączą nas miejsca, pasje oraz znajomi! Zresztą nie każde wyjście to musi być randka! Co z poznawaniem kolegów, koleżanek, innych par czy też grup znajomych? Gdy masz ochotę wyjść z kimś do kina, pójść na koncert lub szukasz towarzystwa do porannego joggingu, piszesz do znajomych. Co jeśli akurat nikt nie może, jesteś nowy w mieście, albo po prostu chcesz poznać innych pasjonatów tej dyscypliny? Dzięki aplikacji Heyway spotkasz osoby z Twojej okolicy, które mają ochotę dokładnie tak samo spędzić czas. Najwyższy czas się spotkać! Bez ściemy, bez retuszu i wyidealizowanych cech charakteru! Bez kontekstu i podtekstu, po prostu robicie coś razem, bo to lubicie, nawet jak jest to zwykły spacer z psem. We dwójkę, trójkę albo w większej grupie!

Tutaj nie tworzysz nienaturalnego profilu własnej osoby, a zamieszczasz lub przeglądasz zaproszenia do aktywności w postaci ogłoszeń. Aplikacja stawia na naturalność, upiększającym filtrom na zdjęciach mówi stanowcze nie! Za to namawia do przedstawienia się przy pomocy krótkiego filmiku.

Heyway to znacznie więcej niż aplikacja, to styl życia, to coś z czym użytkownik może się utożsamiać. Wokół Heyway skupiają się osoby aktywne, towarzyskie, przebojowe, takie, które lubią „bywać” tu i tam. Wiedzą, co dzieje się w okolicy i nie zamierzają siedzieć w domu. Takie, które przełamują bariery i aktywnie poznają nowe osoby.

Dzięki aplikacji poznajesz ludzi naturalnie, tak jak w życiu. Możesz znaleźć towarzystwo na wspólne wyjście, dobrych kumpli, ludzi lubiących robić to samo, a jeśli zaiskrzy – nawet miłość życia. Jest to świetna aplikacja społecznościowa, która łączy ludzi online, motywując ich do podejmowania różnorodnych aktywności w realu. Znalezienie osób do wspólnego spędzenia czasu jest teraz znacznie prostsze!

Heyway jest odpowiedzią na potrzeby osób, które lubią aktywnie spędzać czas i poznawać nowe osoby. Jeżeli chcesz bez ściemy i skrępowania umówić się z kimś, bez podtekstu randkowego, to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Heyway to portal społecznościowy (zapoznawczy), przeznaczony nie tylko dla singli, ale także dla par i grup ludzi. To społeczność osób aktywnych, otwartych, chcących poszerzać swoje kontakty towarzyskie. Jeśli teksty „poznajmy się”i „szukam towarzystwa” nie są Ci obce – dobrze trafiłeś! Z Heyway czeka Cię najlepsze wyjście!

Dzięki aplikacji można poznać m.in.:
- nowego znajomego,
- kumpla,
- inne pary,
- grupy znajomych,
- partnera/partnerkę.

Jesteś już tylko o krok od bycia częścią społeczności Heyway. Pobierz aplikację za darmo już dziś – najlepsze wyjście przed Tobą!

-----------

Korzystanie z aplikacji jest darmowe. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup subskrypcji Heyway Premium, płatność zostanie naliczona na Twoje konto iTunes. W przypadku wykupienia subskrypcji Twoje konto iTunes zostanie obciążone kosztami. Opłata zostanie pobrana w ciągu 24 godzin poprzedzających zakończenie aktualnego okresu abonamentowego. Jest to opłata cykliczna, którą- możesz anulować w dowolnym momencie w ustawieniach konta iTunes.
Obecna cena subskrypcji Heyway Premium zaczyna się od 15,99 PLN/miesiąc. Ceny podane są w złotówkach i mogą różnic się w innych krajach niż Polska. Anulowanie bieżącej subskrypcji jest dozwolone w aktywnym okresie subskrypcji.

Privacy: http://heyway.pl/pl/privacy-policy.html
Terms: http://heyway.pl/pl/terms-of-service.html

What’s New

Version 1.0.8

Poprawiona została stabilność aplikacji oraz mechanizm odpowiedzialny za działanie powiadomień.

Information

Seller
LET S MEET SP Z O O
Size
95.5 MB
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Unrestricted Web Access
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Copyright
© LET S MEET SP Z O O
Price
Free
In-App Purchases
  1. Premium (1 Month) $3.99
  2. Premium (3 months) $6.99
  3. Premium (6 Months) $10.49

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like