iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Adana TV by Garanti Sistem Bilisim Teknolojileri, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Adana TV

By Garanti Sistem Bilisim Teknolojileri

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Adana’nın Dünyaya Açılan Penceresi: ADANA TV!
Gündoğan Medya Grup (GMG) bünyesindeki Adana TV “Adana’nın Televizyonu” sloganıyla uydu üzerinden yayınlarına başladı…

Ve Hemen ardından Iphone yayınlarını da başladı.


Adana’nın ilk RTÜK lisanslı uydu televizyonu olan Adana TV, uydu üzerinden yayın yapmaya başladı. Gündoğan Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Gündoğan, yaptığı açıklamada, Adana’nın itibarlı iki radyo kanalları Jest Fm 106,0 ve Aşk fm Türkiye 100,2 ile başladıkları yayıncılık hayatına görsel medyada Adana TV ile devam ettiklerini belirtti.

Gündoğan, televizyon yayıncılığına Jest TV’yi kurarak başladıklarını ve çok kısa süre sonra Adana’da yayın yapan bir televizyon kanalının uydu televizyonu olarak tüm dünyadan izlenmesi ihtiyacının “bir şehir efsanesine ”dönüştüğünü fark ettiklerini belirterek, “O nedenle Jest TV logosuyla yayın yapan televizyon kanalının “Adana TV” olarak değiştirip, Adanalının izlemekten keyif alacağı bir televizyonun yani “Adana TV”nin temelini atmış olduk” dedi.


“GERÇEK BİR ADANA TELEVİZYONU”

“İşimizi seviyoruz” diyen Gündoğan Medya Grup Başkanı Vedat Gündoğan, yayınlarına başlayan Adana TV’nin şimdiden dünyanın dört bir yanında ki Adanalılar tarafından çok yoğun ilgiyle karşılanmasının kendilerini memnun ettiğini ve yaptıkları işin ne derece önemli bir hizmet olduğunun gururunu yaşadıklarını kaydetti. Teknik altyapı ve yeni stüdyo çalışmaları süresince, tanıtıcı Adana görüntüleri, belgesel ve Adana röportajlarından oluşan bir yayın yaptıklarını anlatan Gündoğan, “Çok kısa süre sonra Adanalı hemşerilerimize Adana’nın büyüklüğüne, kültürüne ve şanına yakışır bir televizyon olduğumuzu farkındalık oluşturacak yayınlarımızla ortaya koyacağız. Kısaca, gerçek bir Adana televizyonu olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

“SORUMLULUK HİSSEDİYORUZ”

Adana TV’nin, hem yerel yayın yapan lisansı bir televizyon kanalı olması bir yana hem de ulusal RTÜK lisansı ile bu alanda Adana’nın ilk ve tek televizyonu olduğunun önemle altını çizen GMG Başkanı Vedat Gündoğan, “Adana TV isminde RTÜK lisanlı ilk uydu televizyonu olmamız dolayısı ile üzerimizde büyük bir sorumluk hissediyoruz. Ve bu yüzden buradan bir kez daha Adanalı hemşerilerimize, televizyon kumandalarında bir numarada Adana TV’ye yer vermelerini istiyoruz. Adana’nın dünyaya açılan penceresinde doya doya haber, doya doya belgesel, sinem, müzik, eğlence izleyecekler. Dolayısıyla Adana TV’yi izlemeye doyamayacaklar” şeklinde konuştu. Gündoğan, yayıncılık hayatında kendilerine başından beri desteklerini esirgemeyen tüm dostlarına, çalışanlarına, ailesine ve izleyicilerine minnettar olduklarını ve çıktıkları yolculuğun Adana’ya için hayırlı olmasını dilediklerini kaydetti.

Adana TV Türksat 3A üzerinden 12729.00 mhz H 30000 pec 5/6 frekansından Türkiye, Avrupa’nın nın tamamı ve dünyanın çok sayıda ülkesinde izleyebilecek.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4

Customer Reviews

Works super

USA den dinliyorum ve iPhone 3G ile super goruntu super ses bravo hemsolarim

Adana TV
View in iTunes
  • Free
  • Category: News
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 1.3 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 3.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.