iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Akbank Direkt by Akbank T.A.S, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Akbank Direkt

By Akbank T.A.S

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Akbank Direkt Mobil uygulaması, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için özel tasarımı ve sunduğu farklı kullanıcı deneyimiyle şimdi App Store’da!

Akbank Direkt Mobil uygulaması, kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunuyor. Ayrıca tek şifreyle giriş kolaylığı ve Türkiye’de ilk kez kredi kartı bilgileriyle giriş imkânı sağlıyor.

Akbank Direkt Mobil’i daha önceden hiç kullanmadıysanız, “Tanışma Kampanyası” kapsamında 23 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz bankacılık işlemleri ücretsiz! Kampanya kapsamında, Akbank Direkt Mobil Bireysel’e ilk kez giren müşterilerimiz hesaptan EFT, Geç EFT, Havale(TL/YP), SWIFT, cep telefonundan para gönder, şans oyunu ödemeleri, KKB risk ve çek raporu, başka banka kart borcu ödeme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler. Müşterilerimize işlem ücretleri 31 Ağustos’a kadar iade edilecek.

Akbank Direkt Mobil uygulamasıyla, ihtiyaç duyduğunuz her an, para transferinden gün içi işlem görüntülemeye, kredi işlemlerinden kart borcu ödemeye kadar birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri numaranızla ilk kez giriş yaparken, müşteri numaranızı ve Akbank Direkt şifrenizi; kredi kartınızla ilk kez giriş yaparken, kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizi girin. Daha sonraki tüm girişlerinizde, ilk kez müşteri numaranızla girdiyseniz, yalnızca Akbank Direkt şifrenizle; kredi kartı numaranızla girdiyseniz, yalnızca kredi kartı şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde yer alan En Yakın Akbank ve döviz hesaplama modüllerinden Akbank müşterisi olmasanız bile faydalanabilirsiniz.Akbank Direkt ihtiyaçlarınıza en uygun bankacılık hizmeti ile de farklılaşıyor. Artık size özel müşteri temsilcilerinizle Canlı Destek ve Görüntülü Görüşme ile iletişim kurabileceğiniz, Ajanda ile bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla takip edebileceğiniz Akbank Direkt Plus ve iş ve bireysel hesaplarınızı tek bir platformda yönetebileceğiniz, gelir ve giderlerinizi “Nakit Akışı” ile takip edebileceğiniz Akbank Direkt İşim ile ihtiyaçlarınıza yönelik farklılaşan hizmet alabilirsiniz.


Her türlü soru ve sorununuz için Twitter sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: www.twitter.com/AkbankDestek

----

Bank wherever and whenever you like with the specially designed and exceptionally user-friendly Akbank Direct Mobile app now available on the App Store!

Akbank Direkt Mobile app offers you a unique banking experience with its personalized main page accessed conveniently with a single password. It is also the first app in Turkey that allows you to log in with your credit card information.

Transfer funds, review the day’s transactions, apply for loans, pay bills... All that and more are at your fingertips with Akbank Direkt Mobile. If you enter your customer number and Akbank Direkt password the first time you use the app, you can log in with just your Akbank Direkt password at subsequent uses. Or, you can enter your credit card number, card expiry date and card password at initial access to continue logging in later with no more than your credit card password. Additionally, you can take advantage of the app’s Nearest Akbank and foreign currency calculator features even if you are not an Akbank customer.

Akbank Direkt differentiates with the most suitable services for your banking needs. Akbank Direkt Plus; which enables you to live chat with customer representatives and Akbank Direkt İŞİM; which enables you to manage your individual and corporate accounts in a single platform is at your service.


If you have any questions or need trouble-shooting, be sure to contact us on our Twitter page at www.twitter.com/AkbankDestek

What's New in Version 3.4.1

Bu güncelleme ile Bireysel Müşterilerimiz;
• Fon Birikim Esnek Hesabınızı Başvurular menüsü altından hemen açabilirsiniz. Esnek Hesabınız ile Fon Birikim Talimatı verebilir ve hemen biriktirmeye başlayabilirsiniz.
• Stopaj Vergisi ödemelerinizi, Ödeme Yap menüsü altından gerçekleştirebilirsiniz. 
• Şans Oyunu ödemelerinizi, üye numaranız ile bir kez işlem yaptıktan sonra yeniden giriş yapmanıza gerek kalmadan hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
• Altın Hesabı Açılış ve Görüntüleme işlemlerinizi Hesaplarım & Kartlarım menüsünden daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
• Akbank Direkt İşim paketine eklenen POS İşlemleri menüsü altından, Gün Sonu İşlem Raporunuzu e-mail ile paylaşabilirsiniz.

Kurumsal Müşterilerimiz,
• IP Kısıtlama işlemlerinizi Güvenlik Ayarları menüsü altından gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Uygulaması, talepleriniz ve önerileriniz doğrultusunda geliştirilmeye devam etmektedir. 
Facebook.com/Akbank, twitter.com/AkbankDestek ve App Store üzerinden paylaştığınız yorumlar titizlikle değerlendirilmekte ve güncellemeler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Apple Watch

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5

Customer Reviews

Çok kullanışlı

Bankacılık alanında kullandığım mobil uygulamalar arasında en beğendiğim uygulama.

Akbank Direkt
View In iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
Offers Apple Watch App for iPhone
  • Free
  • Category: Finance
  • Updated:
  • Version: 3.4.1
  • Size: 68.8 MB
  • Apple Watch: Yes
  • Languages: English, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5, iPhone 6, and iPhone 6 Plus.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.
All Versions: