Screenshots

Description

Měnit své zaběhlé návyky není jednoduché. Ano, vyžaduje to trochu úsilí a motivace, ovšem na druhé straně jsou lákavé výsledky. Dobře se cítit, dobře vypadat, sklízet obdiv…

Ve Vím, co jím jsme dali hlavy dohromady společně s profíky na výživu, pohyb a hubnutí. Přizvali jsme Jitku Nováčkovou, Lukáše Krpálka, Romana Vaňka a další, aby ti pomohli s motivací. To vše jsme doplnili o zajímavou soutěž. Výsledkem je aplikace Aktivně a zdravě, která tě vyzve k plnění fitness úkolů. Navíc za každý splněný úkol získáš body, za které můžeš vyhrát skvělé ceny.

Zapoj se a uvidíš, že i ty máš na to žít zdravě a být v kondici. Neboj se, že budeš hladovět díky dietám nebo že se zničíš během na desítce. Dozvíš se mnoho zajímavých a přitom jednoduchých rad, které fungují. Máme připraveny i skvělé recepty!

Jak to funguje?

Aktivně a zdravě je nejlepším průvodcem zdravým životním stylem od cvičení přes stravu po relax.

Aplikace tě provede nenáročným fitness programem společně s podporou skvělých sportovců. Přesvědčí tě, že cvičení přináší radost a není o tom se zničit.

Bez správné stravy a bez receptů by to nešlo. Proto jsme s Romanem Vaňkem připravili atraktivní a překvapivé výzvy. Neordinujeme dietu, nediktujeme jídlo, jen doporučujeme to, co je vhodné a co méně vhodné.

Po každém výkonu přichází čas na relax. Skutečně zdravý lifestyle není pouze o výkonech, o množství spálených kalorií. Vše musí být v rovnováze, proto tě Jitka Nováčková naučí odpočívat.

-----------------------ENGLISH-----------------------

How it works?

The application Aktivně a zdravě is the best guide of healthy lifestyle from meal to workout.

The application will show you undemanding fitness program with support perfect athlets. It will convince you that the exercises bring joy and that these is not about destruction.


Without good meal and without recipes it is not possible. This is reason why we have prepared attractives and surprising challenges with Roman Vaněk. We will not dictate diets or meal, we will only recommend what is appropriate and what is less appropriate. 


After each performance will be time for relax. Really healthy lifestyle is not only about the performances or about amount of loss calories. Everything should be in balance and therefore you will learn to relax with Jitka Nováčková.

What’s New

Version 1.0.27

Přidali jsme výzvu pro hodnocení aplikace po dosažení 2. úrovně.

Information

Seller
behavin s.r.o.
Size
15.9 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 behavin s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like