iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app AlFaBe 123 by Didem Kosem, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

AlFaBe 123

By Didem Kosem

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Okul öncesi çocukların harfleri ve rakamları eğlenceli bir şekilde öğrenmesi için geliştirilmiş bu uygulama çocuğunuzun eğitimini destekler.

SAYILAR: 1 den 10 a kadar olan sayıları öğrenmeye yarar. Sayılar düğmesine tıklandığında uygulama sayıları 1 den 10 a kadar saymaya başlar. Eğer her hangi bir anda sayılardan herhangi birine basılır ise o sayı okunur ve otomatik sayma durur.

HARFLER: A dan Z ye kadar olan küçük ve büyük harfleri öğrenmeye yarar. Harfler düğmesine tıklandığında uygulama harfleri A dan Z ye kadar okumaya başlar. Eğer her hangi bir anda harflerden herhangi birine basılır ise o harf okunur ve otomatik okuma durur. Küçük harfleri de a dan z ye kadar öğretir.

KELİMELER: Başlangıç harfi ilgili harfe denk gelecek şekilde 29 adet kelimeyi öğrenmeye yarar. Kelimeler düğmesine tıklandığında uygulama kelimeleri okumaya başlar. Eğer her hangi bir anda kelimelerden herhangi birine basılır ise o kelime okunur ve otomatik okuma durur.

RESİMLER: Başlangıç harfi ve kelime ile ilgili olan 29 adet resmi öğrenmeye yarar. Resimler düğmesine tıklandığında uygulama resimleri okumaya başlar. Eğer her hangi bir anda resimlerden herhangi birine basılır ise o resim okunur ve otomatik okuma durur.

HARF SIRALAMA: 29 harfe denk gelen kelimelerin harflerini öğrenmeye yarar. Harf Sıralama düğmesine tıklandığında uygulama çalışmaya başlar. Eğer herhangi bir kelimeye basılır ise o kelimenin harflerini sırası ile okur.

SAYI BUL: 1 den 10 a kadar olan sayıları öğrenmeye yarar. Sayı Bul düğmesine tıklandığında uygulama bulunması için bir sayı sorar. Eğer hatalı cevap verilir ise tekrar denemesi istenir. Doğru cevap verildiğinde tebrik eder.

HARF BUL: A dan Z ye kadar olan harfleri öğrenmeye yarar. Harf Bul düğmesine tıklandığında uygulama bulunması için bir harf sorar. Eğer hatalı cevap verilir ise tekrar denemesi istenir. Doğru cevap verildiğinde tebrik eder.

RESİM BUL: 29 adet resmi öğrenmeye yarar. Resim Bul düğmesine tıklandığında uygulama bulunması için bir resim sorar.
Eğer hatalı cevap verilir ise tekrar denemesi istenir. Doğru cevap verildiğinde tebrik eder.

MÜZİK: Müzik düğmesine basıldığında uygulama 8 notalı klavye ile notaların çalınmasına olanak sağlar. Sol taraftaki oklar ile iki perde aşağıdaki notalar, Sağ taraftaki oklar ile iki perde yukarıdaki notalar çalınabilir.

MASAL: MASAL düğmesine basıldığında okunması için bir masal çıkarır.

Uygulamaya ücretli üye olunur ise reklam gösterilmez. Üye olmayan kullanıcılara sadece çocuk kategorisindeki reklamlar gösterilir.

Giriş yapabilmek için ebeveyn koruması vardır şifresi 4190 dır.

What's New in Version 1.2.83

Küçük Harf, Büyük Harf özelliği eklendi.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
AlFaBe 123
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Education
  • Updated:
  • Version: 1.2.83
  • Size: 23.7 MB
  • Language: Turkish
  • Seller:
Rated 4+
  • Made for Ages 5 and Under

Compatibility: Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.