iPhone Screenshots

Description

Dále získat aktuální informace o jejich otevírací době a třídit podniky podle toho, na co máte chuť.

* Spravujte své rezervace na jednom místě. Upravujte jejich detaily nebo je rušte. Žádost o rezervaci je rychlá: v prvním kroku zvolíte počet hostů a termín, ve druhém detaily své návštěvy. Můžete si objednat dort, kytici nebo upozornit obsluhu, že přijdete s kočárkem.

* Založte si vlastní účet. Před první rezervací si vyplníte profil. K registraci stačí vaše jméno, telefon a e-mailová adresa. Tyto údaje použijeme jen pro účely rezervace, žádný spam.

* Vybírejte a filtrujte. Hledáte vhodný podnik na víkendovou snídani, nebo posezení u sklenky vína? Využijte funkci filtrování podle příležitostí a rezervujte si u nás místo.

* Zapněte si notifikace. Víme, že rezervaci potřebujete potvrdit co nejrychleji. Zapněte si notifikace, abyste se o změně stavu své žádosti dozvěděli co nejdřív.

* Buďte v obraze. V aplikaci najdete seznam všech našich podniků (i těch, kde rezervace nepřijímají). Dále jejich telefonní číslo, aktuální otevírací dobu i adresu, na kterou vás aplikace pomůže navigovat.

Popis verze 2.0

Slyšte fanfáry! Představujeme vám novou mobilní aplikaci Ambiente pro rezervace v našich podnicích. Největší změny? Funguje online, umí posílat notifikace a obsahuje detaily všech podniků.

******************************************************************************************************************

The Ambiente application allows you to reserve a place at any of our establishments. Furthermore, you have instant access to their current opening times and you can choose your prefered establishment according to what you fancy.

* Manage you reservation in one place. Change their details of cancel. A reservation request is quick: the first step is to choose the amount of guests and a time and date,the second is to give the details of your visit. You may order a cake, flowers or let the staff know that you are bringing a pram.

* Set up your own account. Before your first reservation, fill in your profile. For registration it is enough to provide your name, telephone number and e-mail address. We use this data for reservation purposes only, not for spam.

* Choose and filter. Are you looking for an establishment for a weekend breakfast, or somewhere to enjoy a glass of wine? Make use of the filter function in relation to your preferences and reserve a place with us.

* Turn on notifications. We know that you need reservations confirming as quickly as we can. Turn on notifications, so that you will see any changes in your reservation status as soon as possible.

* Be in the picture. In the application you will find a list of all our establishments (even those which don’t accept reservations). You can also find thier telephone numbers, current opening times and addresses, which your application will help you to navigate.

Popis verze 2.0

Can you hear the fanfares! We would like to introduce to you the new Ambiente apllication for reservations at our establishments. The biggest changes? It works online, it knows how to send notifications and contains details of all our establishments.

What’s New

Version 2.2

Drobné grafické úpravy

Ratings and Reviews

AndyRandy11 ,

Aplikace k nicemu

Udelal jsem rezervaci v dobe kdy v restauraci nikdo neni. Objevila se hlaska ze mi bude rezervace potvrzena. Nikdo se neozval. Kdyz jsem do restaurace volal vubec o me rezervaci nevedeli.

Information

Seller
manGoweb, s.r.o
Size
40.1 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© manGoweb, s.r.o
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like