Screenshots

Description

Cestujete po Slovensku verejnou dopravou často alebo len výnimočne? V oboch prípadoch je dobré vedieť ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch.

Práve pre vás je tu nová mobilná aplikácia Ubian, ktorá zohľadňuje všetky požiadavky a potreby cestujúcich. Stačí vám mobilný telefón a priamo z miesta, na ktorom sa nachádzate, zistíte všetko o doprave do cieľa svojej cesty.

Dajte Ubianu vedieť, kam sa chcete dostať a hneď máte informácie o najvhodnejších spojoch. Či cestujete mestskou alebo prímestskou dopravou, prípadne medzi mestami s rôznymi dopravcami, Ubian pre vás vyberie najlepšie trasy. Potom sa stačí už len viesť, všetky informácie o svojej ceste máte v mobile.

Je to jednoduché a praktické.

Pomocou zobrazenej mapy máte prehľad o svojej polohe, zastávkach na trase, ktorou plánujete cestovať i prestupovaní na ďalšie spoje. Aktuálne polohy vašich spojov a informácie o ich meškaní máte takisto neustále poruke.

Medzi výhody patrí aj upozornenie počas cestovania na zastávku, kde máte vystúpiť alebo prestúpiť na ďalší spoj. Ak zmeškáte, Ubian vám hneď navrhne ďalšie vhodné spoje.

Pri pravidelnom používaní máte možnosť vytvoriť si zoznam obľúbených spojov, liniek či zastávok.

Priateľské prostredie a intuitívne ovládanie sú samozrejmosťou.

Všetky dôležité informácie a podporovanú funkcionalitu nájdete aj na www.ubian.sk.

What's New

Version 1.7

- pridanie informácie o nástupiští k výsledkom vyhľadavaných trás

Ratings and Reviews

Works

Marek Hrusovsky

3 stars - non intuitive for first time user; it took me 30 seconds to find navigation results (was looking for buttons like search/go). 79MB??? - star down cause i used cellular.

Information

Seller
TransData, s.r.o.
Size
137.9 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Slovak
Age Rating
Rated 4+
Copyright
©TransData, s.r.o. 2017
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like