iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Assist Rent A Car by SEFA SEKMAN, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Assist Rent A Car

By SEFA SEKMAN

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

2005 Yılında Merkezi İstanbul’da olmak üzere güçlü özsermaye ve uluslararası tecrübe birikimi ile kurulmuş olan AssistCar Rental, 2010 yılına kadar emin adımlarla ilerlemiş ve 2010 yılında gerçekleştirmiş olduğu yeni yapılanma ile ciddi bir büyüme trendi içerisine girmiştir.Kurulduğu günden bu yana uluslararası standartlar ve kurumsal yapılaşmayı kendisine ilke edinmiştir. Sahip olduğu ISO9001:2008 ISO/IEC 17799:2005 OHSAS 18001:2007 IQSCC-HYB ISO 10002 : 2006 uluslararası kalite belgeleriyle hizmet standartlarını kanıtlamıştır.

AssistCar Rental bugün 22 ofis 110 çalışan ve 1500 araçlık filosuyla Türkiye'nin ulusal ölçüde lider firmaları arasında yerini almıştır. Her yıl ortalama 500 adet araç yenilemesi yapmaktadır. 2015 yılının ilk altı ayında 800 adet değişik marka ve segmentte araç filosuna katarak, misafirlerinin AssistCar Rental’dan almış oldukları kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını arttırarak devam ettirmektedir. Özellikle günlük kiralama sektöründe başta Avrupanın geneli, Birleşik Arap Emirlikleri, Asya, İskandinav ülkeleri, Amerika ve Uzakdoğu olmak üzere yıllık 350.000 gün rezervasyon hacmine ulaşmış durumdadır.Yurt içerisinde ise Türkiye'nin önde gelen tur operatörlerinin araç kiralama tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Bunların yanında yine Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmalarının çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Bireysel kiralama olarak marka güvenilirliği, rekabetçi fiyat politikası, farklı segmentte daima yeni filosuyla sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. 2016 yılı sonu itibari ile %30 büyüme öngörerek ofis sayısını 30’a, araç sayısını ise 2000 seviyelerine çıkararak kaliteli hizmet anlayışını şuan için hizmet veremediği noktalara da ulaştırmayı hedeflemektedir.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
Assist Rent A Car
View in iTunes
  • Free
  • Category: Travel
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 27.1 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.