Screenshots

Description

Nová aplikace Aukro.cz pro všechny, kdo chtějí přihazovat na aukce a nakupovat přes Kup teď bez omezení. Široká komunita uživatelů posouvá vývoj aplikace neustále kupředu. Praktická spodní navigace vám umožní rychlou orientaci v aplikaci a snadno se tak dostane ke stovkám tisícům nabídek. Díky přehledným filtrům a třídění najdete v aplikaci rychle to, co právě hledáte. A nově lze dokončit nákup přímo v mobilní aplikaci. Protože se jedná o jednu z prvních verzi mobilní aplikace aukro.cz, očekáváme vaše připomínky a nápady, které chceme co nejdříve zapracovat. Otevřete si apku v mobilu, zatřeste telefonem a objeví se formulář, kde můžete napsat přímo našim developerům.

Co aplikace umí:

* Dokončete nákup přímo v aplikaci prostřednictvím volby Doprava a platba. Pokud zvolíte dobírku, osobní odběr nebo platbu bankovním převodem, můžete nákup dokončit ze svého mobilu. Do budoucna počítáme s rozšířením těchto možností.
*Využijte funkce sledované, která je umístěna ve spodním menu a máte ji po přihlášení okamžitě po ruce

* Přidejte si kategorie nebo prodejce do Oblíbených.

* Nově se vám budou na hlavní stránce zobrazovat aktuální tipy z Aukro nabídek, které nahradí Úlovky.

* Hledání v kategoriích je díky nové grafice přehlednější a intuitivnější. Novou navigaci doplňují ilustrační fotografie a názvy podkategorií, které se zobrazí hned při otevření menu.

* Přímo přes aplikaci nám můžete psát a zasílat zpětnou vazbu - stačí zatřást telefonem a otevře se formulář, ve kterém nám můžete zanechat vzkaz. Třeba o tom, co na novou aplikaci říkáte. Oproti minulé verzi jsme v aplikaci něco přidali, a jiné funkce zase ubrali. A zajímá nás, co vy na to!

What's New

Version 5.4.1

doplnění funkce košíku včetně možnosti platby
doplnění možnosti PayU do vystavovacího formuláře
implementace žádaných změn
oprava chyb

Ratings and Reviews

Good but..

lazy25

This app is useful but it still has too many bugs. It would be great if there was an update soon!!

Super

hudin2000

Super

Chce to zlepsit

Slovo5

Aplikace je moc pekna ale myslim ze toho ma jeste spoustu zlepsovat! Obcas pada a pri vyhladavani a nacitani pise chybove hlasky prave proto hodnotim jen 3*. Ocekavam update. :)

Information

Seller
AUKRO s.r.o.
Size
56.4 MB
Category
Shopping
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© AUKRO s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like