iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Bałtów i okolice by Amistad sp. z o.o., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Bałtów i okolice

By Amistad sp. z o.o.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Aplikacja mobilna "Bałtów i okolice" przybliża północno-wschodnie tereny województwa świętokrzyskiego tam, gdzie styka się ono z Mazowszem i Lubelszczyzną. Różnorodność przyrody oraz wielka historia, która stale towarzyszyła tutejszym miastom i wsiom spowodowały, że są to niezwykle atrakcyjne, choć wciąż tylko częściowo odkryte tereny. Aplikacja prowadzi zarówno szlakiem powszechnie znanych atrakcji turystycznych, jak i w miejsca, których próżno szukać w wielkich przewodnikach. Z aplikacją odwiedzisz m.in. kompleks rozrywkowy w Bałtowie, z Juraparkiem, safari, stokami narciarskimi, ale też zapomniany pałac dawnych właścicieli tych ziem – dziś idealną scenerię do kręcenia horrorów. Poznasz znane na całym świecie neolityczne kopalnie krzemienia pasiastego w Krzemionkach, ale też odwiedzisz drewniany zakopiański kościół w hutniczej dzielnicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Poznasz prastare zabytki Solca nad Wisłą, odwiedzisz jedyne w Polsce miejsce, gdzie na wolności żyją żółwie i zachwycisz się nadwiślańską przyrodą, gdzie twój smartfon pokaże Ci miejsce, w którym Bolesław Krzywousty wydał wyrok na św. Stanisława.
Znajdziesz tu również wiele porad praktycznych: gdzie dobrze zjeść, gdzie znaleźć nocleg, gdzie zatankować auto i gdzie wypocząć. Aplikacja pomoże Ci znaleźć najbliższy punkt informacji turystycznej i przybliży cykliczne imprezy w regionie. Prezentuje także najciekawsze trasy turystyczne regionu polecane przez użytkowników portalu społecznościowego Traseo.pl.
Aplikacja obejmuje swym zasięgiem 10 gmin należących do "LGD Krzemienny Krąg". (Sadowie, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Rzeczniów, Sienno, Bałtów, Lipsko Chotczę i Solec nad Wisłą).
Aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizacje obiektów. Działa w trybie online i offline.
Aplikacja została opracowana przez Amistad Group w oparciu o autorską technologie Treespot
we współpracy z Stowarzyszeniem "Delta" oraz Stowarzyszeniem " Bałtów".

Aplikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, oś IV LEADER w ramach działania 413 " Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na 2007-2013
Instytucja Zarządzająca programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Europejski Fundusz Rolny na Rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
Bałtów i okolice
View in iTunes
  • Free
  • Category: Travel
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 17.4 MB
  • Languages: English, Polish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.