iPhone Screenshots

Description

Ne besojmë se ushqimi është i shenjtë dhe duam ta bëjmë procesin e porositjes sa më të thjeshtë. Restorantet më të mirë në Tiranë, ushqime tradicionale si dhe kuzhina nga e gjithë bota, i gjeni në aplikacionin Baboon. Evito broshurat, ngatërresat, paqartësitë në çmim, nevojën për ta thënë në telefon çdo herë që e do pa ullinj…

Por si funksionon Baboon?
Me pak click-e, ushqimet e tua të preferuara vijnë te ti kurdo dhe kudo që të ndodhesh: shkollë, punë, shtëpi, park, pas party-t...

1. Pasi vendos adresën, shikon dhjetëra restorante pranë teje
2. Pjesa më e vëshirë- të vendosësh ku dëshiron të porosisësh
3. Pas porosisë merr njoftime në kohë reale për statusin e porosisë-pranuar, gatuar, rrugës, etj.
4. Paguan motorristin dhe shijon i/e lumtur ushqimin

Baboon ofron:
• Transparencë totale për çmimet, kohën e dërgesës, nëse ka mungesë produktesh ose kosto transporti
• Konfirmim online prej restorantit të përzgjedhur;
• Promocione dhe ulje ekskluzive për përdoruesit e Baboon;
• Opsionin e shtimit të detajeve, ripërsëritjes së porosisë, etj;
• Gjetje të saktë të vendndodhjes përmes shërbimit GPS;
•Staff supporti gjithmonë në shërbimin tuaj për çdo pyetje a paqartësi;

Kuzhina: Tradicionale, Greke, Italiane, Japoneze, Vegan, Bio, Meksikane, Kineze, Turke, Indiane, Malajziane etj.
· Restorantet më të famshëm mund ti gjeni në Baboon: Restorant Serendipity The Mexican, Rixhis, Pastaria, Alo! Alo! Gjyshja, Il Gusto, Last Supper, Opium, Goodys, Kungfu Express, Veggies, Vila Ferdinand, etj.

What’s New

Version 3.4

- Design improvements
- Faster app

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
62 Ratings
62 Ratings
ElviChampion ,

Cool

It’s a great application and you can order any kind of food and it’s really easy to also set your address

ArtSel1 ,

Super App

The best food delivery in Albania

macluigimac ,

Not very smart

Needs work

Information

Seller
ENG GROUP SH.P.K
Size
103.7 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Albanian, Italian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 EATIT
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like