iPhone Screenshots

Description

Merhabalar,

Bebekli aileler bilir; bebeklerin ihtiyaçları bitmez. Bebeğin yaşına bağlı olarak ihtiyaçları çok sık değişir ve daha 1 ay önce satın aldığınız ürün, yepyeni bir şekilde raflara kaldırılır. Bebeğinizin kullanamadığı ürünleri satmak ya da bebeğiniz için satın almayı düşündüğünüz ürünlere daha ekonomik bir şekilde sahip olmanın kolayı var.

Babykolay uygulaması, ihtiyacınızın kalmadığı ürünleri, ihtiyacı olan ebeveynlere satmanızı sağlayan online bir alışveriş programıdır. Burada ebeveynler, bebeklerinin ihtiyaçlarını, kaliteli ürünlere daha az para ödeyerek karşılar; akıllı alışveriş yapanın mutluluğunu yaşar.

Sadece bebeği olanlar değil gebe olanlarında bakıp bebekleri için alışveriş yapacağı bir uygulama geliştirdik. İlk alışverişler çok pahalı olup aile ekonomisini sarsabilmektedir. Gebeyken alışverişe başlayıp bebeğiniz büyüdüğünde gebeyken aldığınız ürünleri kolayca satıp aile ekonomisine destek olacağınız ikinci el alışveriş yapılan uygulamaya hoşgeldiniz :)bebeğiniz ve çocuğunuz için yapacağınız alışverişi hem uygun hem de hızlı bir şekilde imkanı şuan elinizde :) Alışverişinizi 3 farklı sosyal medya hesabınızda üye olup bebeğinize ve / veya çocuğunuza eğlenceli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapıp aynı zamanda bebeğinizin ve / veya çocuğunuzun artık kullanmadığı hasarsız ürünleri satmak için sadece 25 saniye de ürün yükleyebilirsiniz. Çocuğunuzun, sizin ve ailenizin ekonomisine destek olup eğlenceli bir alışveriş keyfi yaşamak için haydı indirelim :)

Siz de Babykolay uygulamasını telefonunuza indirin, inceleyin ve ekonominik alışveriş yapmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

Popüler Kategorilerimiz:

Bebek Arabası
Oto Koltuğu
Bebek Uyku Tulumu
Bebek Ayakkabısı
Akülü Araba
Park Yatak
Bebek Telsizi
Kanguru
Dönence
Hamile Giyim
Bebek Oyuncağı
Bebek Mamaları
Bebek Odası Mobilyaları
Anne Bebek Bakım Çantası
Bebek Eğitici Oyuncaklar
Göğüs Pompası / Süt Sağma Makinesi
Bebek Aktivite Masası ve daha fazlası…

Tüm bu kategorilerimiz dünyaca ünlü markaların ürünleriyle şekillendi ve sizin için bir araya geldi.

What’s New

Version 1.23

Fix Some Bugs

Information

Seller
Basefy Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi
Size
66.8 MB
Category
Shopping
Compatibility
Requires iOS 10.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Basefy Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like