iPhone Screenshots

Description

Uçak Bileti
Bilet Expert Uçak, otobüs ve feribot bileti satışlarını bir arada sunan uygulamadır. ekonomik, kolay, hızlı ve güvenli olarak bilet satışları sunulmaktadır. Uygulamamız çok sade ve kullanışlı olup bilet haricinde extra herhangi bir satış bulunmamaktadır.

Uçak bileti almak istediğiniz bölgeyi seçip Türkiye veya dünyanın neresine gitmek isterseniz, dilediğiniz yere kolayca biletinizi alın. Uçak biletlerini karşılaştırmalı olarak seçip 3D Secure sayfamızdan güvenli olarak kredi kartı üzerinden uçak biletinizi anında satın alın. Bilet bilgileriniz sms ve email yolu ile cebinize gelsin.

Türk hava Yolları, Atlas Global, Anadolu Jet, Sun Express, Onur Air, Pegasus gibi
Türkiyenin önde gelen güvenilir havayolu şirketlerinden dilediğinizi seçip Yurt içi veya Yurt dışı uçak biletinizi en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Uygulamamız üzerinden sizlere gönderdiğimiz PNR numarası ile anında Check in yapabilir sıra beklemeden uçağınıza binebilirsiniz.

Otobüs Bileti
www.biletexpert.com yeni nesil yolcu bileti uygulamamızda Otobüs bileti satışları yapılmakta olup Türkiye’ nin önde gelen Otobüs şirketleri olan Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Truva, Has Turizm, Süha, Gülaras, Özkaymak, Villa, Ben Turizm gibi yüzlerce Otobüs şirketinden anında hızlı ve kolay bir şekilde Otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz Otobüs firmasına ait boş koltuğu uygulamada bulunan koltuk şemasından seçebir ve istediğiniz konumda koltuk seçimi yapabilirsiniz.

Feribot Bileti
Budo feribot seferlerine ait güzergahları sorgulayabilir belirli istikametler doğrultusunda feribot bileti satın alabilirsiniz.

Kurucu şirketi Visa Grup Turizm Reklam İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti. dir.
Bilet Expert, tescilli markası adı altında Türsab: 10161 numaralı kayıtlı seyahat acentesidir.

Yolcu Biletlerinizi 7/24 uygulamamız üzerinden satın alabilir, Bilet iptal işlemlerini 4447201 numaralı kurumsal iletişim numaramızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

What’s New

Version 1.3

Performans iyileştirmeleri yapıldı
Banka ödeme entegrasyonu güncellendi

Information

Seller
VISA GRUP TURIZM REKLAM INSAAT GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Size
6.4 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© VISA GRUP TURIZM REKLAM INSAAT GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like