Screenshots

Description

Bir Parça Edebiyat uygulaması her gün eklenen söz, şiir ve pasajlarıyla, size düzenli olarak "bir parça edebiyat" sunmayı amaçlar. Uygulama içinden günün sözü, günün şiiri ve günün pasajına erişebilir, "Bir Söz Oku" ve "Bir Şiir Oku" başlıkları altından önceden eklenen söz ve şiirlere erişebilirsiniz. Bu sayfalarda sözler ve şiirler, yazarına / şairine göre kategorilenmiş ve kolay bir erişim sağlanmıştır.

Edebiyata, şiire, okumaya ilgi duyuyorsanız veya bir yerden başlamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Unutmayın Dünya'yı iyilik kurtaracak ve bu okumakla mümkün olacaktır. Okuyalım, okuyalım ki iyilikleri bulalım, okuyalım ki iyilikler bizi bulsun.

Bir Parça Edebiyat içerisinde bulunan söz, şiir ve pasajların yayın hakkı yayıncısına aittir ve talep edildiği takdirde Buronya Mobile içeriği kaldırmayı temin eder. İletişim için mail adresi: edebiyat@buronya.com

What’s New

Version 1.3.1

Bir Parça Edebiyat'ı geliştirmek ve iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz. Bu sürümde, bazı kullanıcılarımızda rastlanan butonlara tıklanamama sorunu giderildi.

Information

Seller
Burak Gozutok
Size
22.6 MB
Category
Books
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Buronya Mobile
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like