iPhone Screenshots

Description

Zaliczkomat to nowa aplikacja firmy Blue Media, która w szybki i prosty sposób umożliwi Ci wypłatę zaliczki Twojego wynagrodzenia. Zainstaluj Zaliczkomat na swoim telefonie i ciesz się swoimi pieniędzmi, które od teraz dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja umożliwia samodzielne zarządzanie swoimi zarobionymi pieniędzmi. Zaliczkomat staje się narzędziem do Twojego spokojnego życia opartego na wygodnym dostępie do własnego wynagrodzenia.
W codziennym życiu każdemu z nas zdarzają się sytuacje nagłe, które wymagają szybkiego dostępu do pieniędzy. Zazwyczaj sięgamy po zewnętrzne sposoby pozyskania tych środków takie jak: szybki kredyt czy życzliwa pożyczka od rodziny. Nasza aplikacja – Zaliczkomat – pozwala na pełną samowystarczalność w radzeniu sobie z takimi sytuacjami. Samodzielnie decydujesz kiedy i jaką kwotę zaliczki wypłacasz.

Wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo w aplikacjach związanych z obsługą Twoich pieniędzy. Dlatego w całym procesie wypłat zaliczek dbamy o Twój spokój. W porozumieniu z Twoim pracodawcą firma Blue Media umożliwia Ci dokonywanie wypłaty zarobionych pieniędzy przez aplikację na telefonie. Cały proces odbywa się za wiedzą i zgodą Twoją i Twojego pracodawcy dlatego procedura jest bezpieczna. Dostęp do aplikacji wymaga podania loginu i hasła dlatego nikt nie dokona za Ciebie wypłaty Twoich zarobionych pieniędzy. Również Ty sam możesz być spokojny o swoje finansowe bezpieczeństwo w kolejnym miesiącu. Dzięki wprowadzonym limitom wypłaty zaliczek nigdy nie znajdziesz się w sytuacji bez pieniędzy w chwili wypłaty wynagrodzenia.

Wyplata zaliczek Twojego wynagrodzenia jest możliwa na:
- Twój indywidualny rachunek bankowy

Nasza aplikacja umożliwia spokojny spacer przez życie z łatwym dostępem do zarobionych pieniędzy w telefonie.
Jeżeli Twój pracodawca nie umożliwia wypłaty zaliczek przez Zaliczkomat, poinformuj go o tej możliwości. Niech skontaktuje się z Blue Media.

What’s New

Version 2.8

W najnowszej wersji wprowadziliśmy drobne zmiany. Darmowa aktualizacja jest już dostępna. Jeśli nie masz jeszcze dostępu do Zaliczkomatu, powiedz o naszej aplikacji swojemu Pracodawcy.

Information

Seller
Blue Media
Size
71.7 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Blue Media SA
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like