iPhone Screenshots

Description

Kartlarınızla ilgili her şeyi takip edebilmek artık BonusFlaş’la çok kolay!
BonusFlaş’a TC kimlik numaranız / müşteri numaranız ve parolanızla hemen giriş yapın, ekstra bonus/mil/indirim kazanacağınız yüzlerce kampanyaya katılıp, tüm bilgilerinize anında ulaşın.
Parolanızı isterseniz kart şifrenizle BonusFlaş’tan saniyeler içinde oluşturabilir, isterseniz mevcut Garanti İnternet/Garanti Cep parolanız ile giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Göz Tanıma’yla BonusFlaş’a giriş yapabilirsiniz.
Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı adımda olduğunuzu görebilirsiniz. Karttaki günlük işlemlerinizi, alışverişlerinizi takip edebilir, ekstrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limitinizi artırabilirsiniz!
BonusFlaş kart bilgileri, kampanyaları ve ödemeleri bir araya getiriyor!
KAMPANYALAR VE FIRSATLAR
BonusFlaş’la yüzlerce farklı kampanyaya, fırsatlara ve indirimlere ulaşabilir ve üstelik kampanyalara ücretsiz olarak tek dokunuşla katılabilirsiniz. Alışverişlerinizden önce BonusFlaş’tan giyim, akaryakıt, market, seyahat, turizm (otel ve konaklama), yeme / içme, teknoloji, aksesuar ve daha birçok sektördeki fırsatları ve indirimleri görüntüleyip daha fazla ödül kazanabilirsiniz.
BonusFlaş’la hangi kampanya nerede bulmak çok kolay. Tek yapmanız gereken ‘Kampanya Ara’ya istediğiniz markanın, sektörün ya da alışveriş merkezinin adını yazmak. Telefonunuzun konumu açıksa çevrenizdeki fırsatların, indirimlerin ve kampanyaların bildirimlerini alabilirsiniz. BonusFlaş ile kredi kartlarınızın tüm avantajlarını, akaryakıt, elektronik, kadın - erkek giyim, tatil, kozmetik, market sektörlerindeki indirimleri ve kampanyaları artık kaçırmayacaksınız!
KART BİLGİLERİ
Garanti Bankası kartlarınızla BonusFlaş’a giriş yapabilir, kartlarınızın güncel işlemlerini ve ekstrenizi görüntüleyebilir ve anında borç ödeyebilirsiniz. (Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Kredi Kartı, Money Kredi Kartı, Flexi Kredi Kartı, Paracard)
Dönem içi Bilgiler’de Taksitli Nakit Avans veya Nakit Avans kullanabilir, nakit ihtiyacınız için çözüm bulabilir ve uygun işlemlerinizdeki “İşlem Taksitlendir / Ertele” butonuna basarak taksitlendirebilirsiniz.
ÖDEMELER
Kart numaranızı e-ticaret sitelerine girmek istemiyorsanız, BonusFlaş’la çözüm yanı başınızda! Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde GarantiPay ödeme seçeneğini seçin, BonusFlaş’a parolanızı girerek güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayın.
BonusFlaş’la birkaç saniyede faturalarınızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Doğalgaz faturası, su faturası, elektrik faturası, cep telefonu faturası, internet faturası ödemelerinizi kredi kartı ile anında ödeyip, otomatik ödeme kaydı oluşturabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom faturalarınızı hızlı şekilde ödeyebilirsiniz.
BP’de Araçta Ödeme ile BP istasyonlarında akaryakıt ödemelerinizi aracınızdan inmeden kolayca yapabilirsiniz. Dilediğiniz tutardaki dizel, benzin akaryakıt alımlarınızı aracınızdan inmeden ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
3D Secure- Mobil Onay ile internet alışveriş ödemelerinizi SMS ile gelen 3D Secure Şifresi ile onaylamak yerine BonusFlaş’tan tek dokunuşla onaylayabilirsiniz.
MTV ödemelerinizi BonusFlaş’tan yapmak için tek yapmanız gereken Ödemeler alanından Motorlu Taşıt Vergisi’ni seçerek plakanızı girmek ve ödemeyi tamamlamak!
BANA ÖZEL
Harcama Kontrol’den istediğiniz kredi kartınız için tutar girerek tüm harcamalarınızı kontrol altına alabilir ve harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Dilerseniz ekstreniz ya da aylık toplam harcamanız belirlediğiniz tutara geldiğinde ya da kullanılabilir limitiniz belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde BonusFlaş size haber verir. Market, giyim / aksesuar, akaryakıt, yeme /içme , ev/dekorasyon sektörlerindeki aylık harcamalarınıza ayrı ayrı tutar belirleyebilirsiniz.
BonusFlaş’ı ücretsiz indirin, kartlarınızın kontrolü size geçsin!

What's New

Version 2.6

BonusFlaş sizin için yenilenmeye devam ediyor!
Kartınızı kaybettiğinizde ya da çaldırdığınızda kartı hemen kapatıp yenilemeye ya da 24 saat geçici olarak kapatmaya ihtiyacınız olduğunda Daha Fazlası menüsündeki Başvuru ve Takip’te Kart Kayıp/ Çalıntı adımından hızlıca işleminizi yapabilirsiniz.
Harcama Kontrol’den yurt dışında yaptığınız harcamalar için bildirim alabilir veya Kart Ayarları adımından kartlarınızı yurt dışı kullanımına kapatabilirsiniz.
Dilediğiniz ekstrenizi mail adresinize gönderebilirsiniz
Ekranlar iPhone X’e uyumlu hale getirildi.

BonusFlaş’ı kullandığınız için teşekkür ederiz.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5

304 Ratings

304 Ratings

Fantastic

Marvin.sl

prospective application! You can use all platforms. It's really good idea for mobile payments! No bugs! All is simple but made with very high quality!

Mr

Rrrrrrrrccc

All foreign customers with this bank are not allowed to use bonus flas, what a stupid and greedy bank!

Amazing

bagel😌cake0905

Greaaaat apppp!!!!

Information

Seller
T. Garanti Bankasi A.S.
Size
71.7 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© T.Garanti Bankasi A.S
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like