iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Türkiye’nin doğal ve taze fındık mamulleri üreticisi Cıngıroğlu, 2001 yılında Ordu’da kuruldu. Fındığın anavatanı olan Karadeniz’de kurulup gelişen ve üreticiden aldığı birinci kalitedeki fındığı işleyen Cıngıroğlu, Türk fındığını tüm dünya tanıtmak ve tattırmak gayesiyle ilerlemektedir.

Ürün yelpazesi içerisinde kabuklu fındık, işlenmiş fındık ve natürel fındığın yanı sıra, fındık ezmesi ve kakaolu fındık kreması gibi fındığın en lezzetli yan ürünlerini de üreten Cıngıroğlu, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için çalışmakta, üretimden satışa kadar, organizasyonel yapısı içerisindeki tüm adımlarında toplam kaliteyi sürdürerek hareket etmekte ve bu doğrultuda kendisini sürekli geliştirmektedir.

Türkiye’nin birinci kalite fındığını katma değerli ürün haline getiren ve ürünlerinin tüketicisine en lezzetli ve en taze haliyle ulaşmasını sağlayan Cıngıroğlu, Türk fındığına hak ettiği değeri kazandırmaktan, topluma ve doğaya yararlı olacak şekilde çalışmaktan ve tüketicisini her zaman ön planda tutarak hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacaktır.

Yenilikler

Sürüm 2.5.0

Tasarımda düzenlemeler yapıldı ve menüler güncellendi.

Bilgi

Satıcı
Tolga Guzelhan
Boyut
15.5 MB
Kategori
Business
Uyumluluk

Requires iOS 10.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Diller

English

Yaş Sınırı
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Telif Hakkı
©2017 Cıngıro Nuts
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları