Screenshots

Description

Mobil uygulama ile keyifli alışveriş her an, her yerde sizinle!
Ne lazımsa CarrefourSA!
Ücretsiz CarrefourSA Mobil Uygulamamız sayesinde keyifle ve kolayca alışveriş yapabilir; akıllı telefonlarınız ve mobil cihazlarınız ile 7 gün 24 saat boyunca alışveriş keyfini, her an, her yerde yaşayabilirsiniz.
Özel uygulama ile fırsatları daha yakından takip edebilir; katalog indirimleri ve kampanyalardan kolayca yararlanabilirsiniz. Zengin ürün çeşitleri arasından binlerce ürünü inceleyip; uygun fiyatlarla istediğiniz sayfadan, istediğiniz ürünü sepete ekleyebilirsiniz. İsterseniz ürünler üzerindeki kalp ikonuna basarak, ürünleri favori listenize ekleyebilir; böylece favori listenizi oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizi sepete attıktan sonra sizin yerinize biz, siparişlerinizi büyük bir özenle seçer, paketler ve soğutmalı araçlarımız ile tazeliğini kaybetmeden kapınıza kadar getiririz.
Sipariş ettiğiniz ürünleri dilerseniz aynı gün, dilerseniz farklı bir günde; 10:30-22:00 saatleri arasında istediğiniz zaman üstelik ev, iş ya da bir başka adresten teslim alabilirsiniz. İsterseniz kapıda ürün iade imkânından da yararlanabilirsiniz.

Ambalajın üzerindeki barkodu okutup, ürününüzü kolayca bularak; sepetinize atabilirsiniz.
Kredi kartı numaranızı yazmadan, kredi kart numaranızı taratarak ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede hızlı alışveriş ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden ödemeler için kredi kartınızı kullanabilir; kapıda ise kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. www.carrefoursa.com’da başladığınız alışverişe, dilerseniz mobil uygulama üzerinden devam edebilirsiniz. Ayrıca, size en yakın CarrefourSA marketlerini de uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

What's New

Version 1.3.1

Bazı hata düzeltmeleri ve ufak iyileştirmeler yapıldı.

Information

Seller
CarrefourSA Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.S.
Size
32.7 MB
Category
Shopping
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© CarrefourSA Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.S.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like