Screenshots

Description

Chip je moderní časopis, který přináší špičkové informace ze světa digitální techniky a počítačů. Pokud nechcete ztratit krok, čtěte Chip! Distribuce softwaru z DVD je zajištěna on-line.

Chip je možné číst v tištěné i digitální podobě. V nabídce níže najdete výhodné kombinované předplatné (tištěný + digitál), díky kterému můžete číst na libovolných mobilech, tabletech a počítačích.

Informace o předplatném:
V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na tři měsíce za 299 Kč, na šest měsíců za 579 Kč a dvanáct měsíců za 1120 Kč. Platba je realizována přes váš účet u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období. Správu předplatného najdete v iPhone/iPadu v »Nastavení« |»iTunes a App Store« | »Apple ID« a »Předplatná | Spravovat«.

Vydavatel BURDA Praha, spol. s r.o. nabízí výhodné varianty tištěného i kombinovaného předplatného http://eshop.burda.cz, které umožňuje číst časopisy i na dalších mobilech, tabletech a počítačích.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/apetit/itunes.

Platební operace, realizované prostřednictvím App Store (iTunes), jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/privacy/.


Podmínky používání: http://www.chip.cz/burda-praha/podminky-pouzivani/
Ochrany osobních údajů: http://www.coverpageapp.com/en/policy

What's New

Version 6.1.4

Oprava ověření předplatného

Ratings and Reviews

Super čtečka pro iPad!!

hejvo

Tohle je vzor pro ostatní vývojáře emagů! Aplikace nepadá, je svižná a tváří se skutečně interaktivně. Chybí jen možnost stahování na pozadí (download se mi po přepnutí aplikace zastaví) a klikatelnost (nebo alespoň možnost označit a kopírovat) linků v textu.
Good Job!

Information

Seller
BURDA Praha, spol. s r.o.
Size
21.6 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Croatian, Czech, French, German, Hungarian, Polish, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Ukrainian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 Burda Praha, spol. s r.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Magazin Chip CZ $10.99
  2. Magazin Chip CZ $44.99
  3. Chip 09/2011 $3.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like