iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Chippin by Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Chippin

By Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Chippin, alışveriş yaptıkça hayalini kurduğun ürün ve deneyimlere kolayca sahip olmanı sağlayan, ücretsiz bir uygulamadır.

Chippin’i İndir


Chippin’i hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsin. Uygulamayı telefonuna indirir indirmez kişisel bilgilerini girerek Chippin’e üye olabilirsin veya dilersen Facebook hesabını kullanarak üye olma işlemini hızlandırabilirsin

.

Mobil Öde


Chippin kullanarak Chippin üyesi iş yerlerinde kolayca mobil ödersin! Bunun için "Ödeme Yap" bölümündeki Chippin numaranı kullanman yeterli. Ama öncesinde en az bir kredi kartını uygulamaya tanıtmalısın. Böylece alışverişlerin hem hızlanır hem de daha güvenli hale gelir.Geri Kazan

Hayallerini destekleyen markalardan yapacağın her alışverişte, ödediğin tutarın bir kısmını Chippin olarak geri kazanırsın. Biriken Chippinler'i hayallerine ulaşmak için biriktirebilir ya da geri ödeme talebinde bulunarak tanımladığın banka hesabına nakit olarak aktarabilirsin.

Hayaline Ulaş

Chippin’le mobil ödeyerek hayalindeki ürün veya deneyimlere kolayca ulaşabilirsin. Ayrıca, uygulamada yer almayan markaları Chippin’e önerebilirsin. Chippin’le mobil ödersin, geri kazanırsın ve hayaline ulaşırsın!


Sevdiklerinle Destekleş


Hayallerinize giden yolda ailenle ya da arkadaşlarınla birbirinize destek olmak istiyorsanız, onları da Chippin’e davet etmen yeterli. Biriken Chippinlerini paylaşarak onlara destek olabilir ve onlardan Chippin desteği alabilirsin.


Daha detaylı bilgi için: www.chippin.com

* Arka planda çalışan GPS sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir. ( Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life. )

What's New in Version 1.5.8

Genel performans iyileştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Chippin
View in iTunes
  • Free
  • Category: Shopping
  • Updated:
  • Version: 1.5.8
  • Size: 38.4 MB
  • Languages: English, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.

More iPhone Apps by Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.