iPhone Screenshots

Description

Aplikacja przedstawia system Virtual Warsaw działający w obrębie Centrum Konferencyjnego Kopernik (Centrum Nauki Kopernik - Warszawa).

Dzięki specjalnemu trybowi lokalizacji i audiodeskrypcji, przemieszczając się po Centrum Konferencyjnym, usłyszysz specjalne komunikaty dedykowane osobom niewidomym. Pomogą ci orientować się w przestrzeni obiektu.

Do poprawnego działania systemu musisz mieć aktywne usługi: GPS, Bluetooth, Internet, oraz kompatybilny smartfon. W przypadku korzystania z audiodeskrypcji konieczna jest aktywacja nakładki głosowej (Voice Over).

Warszawskie Centrum Konferencyjne Kopernik zajmuje część reprezentacyjnego i nowoczesnego budynku Centrum Nauki Kopernik. Wokół rozciągają się nadwiślańskie tereny zielone, tuż obok znajduje się Park Odkrywców, planetarium Niebo Kopernika oraz oczywiście samo Centrum Nauki Kopernik.

Centrum Konferencyjne Kopernik to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Do dyspozycji organizatorów oddaje przestrzeń na parterze i na piętrze, którą można dowolnie aranżować, nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz znakomitą, profesjonalną obsługę.

What’s New

Version 1.0.3

Poprawa czytania komunikatów po zminimalizowaniu aplikacji.

Information

Seller
Ifinity sp. z o.o.
Size
36.4 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish, Russian

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ifinity sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like