iPhone Screenshots

Description

CoinTürk, Türkiye’de ve dünyada kripto para ekosistemi ve Blockchain teknolojisi alanında en güncel haberleri sizinle buluşturuyor.

CoinTürk’ten kripto para eko sistemiyle ilgili popüler haberleri takip edebilir, son dakika gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden kategorilerle belirlenmiş olan haberleri istediğiniz yerden ve istediğiniz an takip edebilirsiniz. Ayrıca bildirimler sayesinde sitemizde yayımlanan her haber anlık olarak size bildirilir, anlık bildirimleri istemiyorsanız uygulama üzerinden kapatabilirsiniz.

Haber takiplerinin yanı sıra çeşitli kripto paraları da uygulamamızdan takip ederek kendinize alarmlar oluşturabilirsiniz. Uygulamamızda yer alan tüm kripto paraların anlık TL fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında TL/kripto para dönüştürme işlemlerini de kolaylıkla ve anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca uygulamadaki “Haritalar”ı kullanarak yakınınızdaki kripto para kabul eden işletmeleri/kişileri bulabilir, bir işyerinin kripto para kabul edip etmediğini sorgulatabilirsiniz. Bunun yanında CoinTürk’te yer almayan ama kripto para kabul eden işletmeleri/kişileri de haritaya ekleyebilir ve sizde kripto para kabul eden bir işletme sahibiyseniz kendi işletmenizi ekleyerek dizinde yer alabilirsiniz. Kripto para kabul eden işletmelerle ilgili yorumlarınızı da uygulamamız üzerinden paylaşabilir, işletmelerle ilgili değerlendirmeler yapabilir ve başkalarının yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.
Uygulamamızla CoinTürk Store’a da telefonunuzdan ulaşarak kripto para dünyasıyla ilgili alışverişinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

CoinTürk’ün kullanıcı dostu arayüzüyle istediğiniz haberlere kolayca ulaşabilir, piyasaları hızlıca kontrol edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca uygulamamız sayesinde tüm haberlerimizi sesli olarak dinleyebilirsiniz.

CoinTürk olarak beş yıldır sizler için tarafsız ve güvenilir haberler hazırlıyoruz. Şimdi de tüm hizmetlerimizi telefon uygulamamızda sizler için birleştiriyoruz.

Information

Seller
Onur Atam
Size
11.5 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2013 Blockchain Bilişim A.Ş.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.