Screenshots

Description

Misyonumuz

15 yıldır sektörün içerisinde olan “DAĞITIM KANALI” dergisi ;

Beyaz eşya, kahverengi eşya ve küçük ev aletleri adının geçtiği her yerde bulunarak elde edilen haberleri sektörel yayıncılık bilinci ile süzgeçten geçirip sektördeki kişilere en doğru şekilde ulaştırmak.

Sektörün nabzını tutarak bu alanda yer alan firmaların profesyonel okuyucu kitlesini haber, röportaj ve araştırmalar ile teknolojik gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgilendirerek , bu bilgileri diğer sektörlere iletip bilgi paylaşımına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Beyaz eşya, kahverengi eşya ve küçük ev aleti sektörlerindeki dağıtım kanalı zincirinin arasında iletişimi en iyi şekilde sağlayıp, zincirin halkalarını meydana getiren üretici, ithalatcı, distribütör, toptancı ve bayilerin aralarında köprü oluşturarak birbirleri ile olan işbirliğinde etkin rol üstlenip sektörün gelişimine ve bütünleşmesine katkı sağlayarak kanala gerçek anlamda yön vermektir.

Hedef Kitle

Dayanıklı tüketim malları üreticileri, İthalatçı ve ihracatçı firmaları, Türkiye genelinde dayanıklı tüketim malları satan mağazalar, Market ve hipermarketlerin sektör reyonları ve satın alma sorumluları, Yan sanayi ve servis hizmeti veren firmalar, Sektör yöneticileri, Reklam ajansları, Halkla ilişkiler ve basın kuruluşları.

Tiraj

3000 Adet.

Dağıtım: kurye, kargo ve sektör dağıtım sponsor firmaları .

Periyod

Aylık.

İçerik

Dayanıklı tüketim sektörü araştırmaları hazırlayarak sektörün son durumu hakkında bilgi verir. Sektörden kişilerin görüş ve beklentilerini değerlendirerek, ülkemizdeki, dünyadaki gelişimi ve dağılımı tablo/grafiklerle sektöre aktarır. Sektör içi aktivitelerle sektördeki dayanışmayı arttırır, haber ve röportajlarla sektör içi iletişimi sağlar. Eğiticidir, yeni ürünleri ve kullanım özelliklerini vererek sektördeki teknolojik gelişmeyi takip eder. Ürün karşılaştırması yapar, piyasada oluşan fiyatları takip eder. Sektöre genç beyinleri tanıtır.

Ürün Grubu

Beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri, klima, kombi, züccaciye ve mutfak gereçleri, mobilya, bisiklet, soba, çeyiz ürünleri, yan sanayi ürünleri, bilgisayar.

Beyaz Eşya

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, şofben, termosifon, ocak, aspiratör, derin dondurucu ve ekipmanları.

Elektronik

Televizyon, cep telefonu, ev sinema sistemleri, müzik seti, video kamera, uydu sistemleri, bilgisayar, bilgisayar sarf malzemeleri.

Küçük Ev Aletleri

Elektrik süpürgesi, halı yıkama makinesi, mutfak robotu, rondo, ütü, fritöz, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, meyve sıkacağı, mikser, blender, yoğurt makinesi, yumurta makinesi, kettle, çay-kahve makinesi, bebek ürünleri, mangal, ızgara, tıraş makinesi, epilasyon aletleri, ağız bakım ürünleri, kişisel tanı ürünleri, saatler, vantilatör, oto süpürgesi, saç kurutma makinesi ve ekipmanları.

What’s New

Version 3.8.13

- Hata düzeltmeleri.
- Sol bar resmi düzeltildi.

Information

Seller
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
22.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© GalePress Digital Publishing Platform
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like