Screenshots

Description

1994 yılında kurulan ve ticari gayrimenkul hizmetleri alanında uzmanlaşan Kuzeybatı Gayrimenkul, kendi çalışanları veya yerel veya uluslararası iş ortakları ile Türkiye'de ve dünyada uluslararası emlak hizmetlerini sunuyor.


Kuzeybatı dört ana departmana sahiptir: Aracılık, Yatırım, Danışmanlık ve Mülk Yönetimi. Şirket, Türkiye’de müşterilerine arsa seçiminden ortaya çıkan mülkün yönetimine kadar proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında hizmet sunmayı başarabilen ve konuttan ofise, alışveriş merkezlerinden lojistiğe geniş bir yelpazeyi kapsayan az sayıdaki gayrimenkul servis şirketlerinden birisidir.


Kuzeybatı’nın danışmanlık hizmetlerini verdiği KB Danışmanlık perakendeden lojistiğe, ikinci konut projelerinden otellere kadar her çeşit gayrimenkulün her alanında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hazırlanan raporlar, uluslararası pazarlarda bulabileceğiniz en yüksek düzeydeki kaliteyi temsil etmektedir.


KB Danışmanlık’ın uzmanlığı ve tecrübesi, müşterilerinin özel ihtiyaçlarının ortaya çıkarılmasını ile işletmelerin ve mülklerin ihtiyaçlarına odaklı çözümlerin üretilmesini sağlamaktadır. Özellikle, proje geliştiriciler, karar alma süreçlerinde KB Danışmanlık’tan faydalanmaktadırlar.


Hazırlanan raporlar, analizler ve tahminler karar alma süreçleri için vazgeçilmez olurken, gayrimenkul stratejilerine değer katmaktadır.


KB Danışmanlık Departmanı mülk nerede olursa olsun hizmet vermeye hazırdır. Türkiye’nin 45 ilinde çeşitli çalışmalar yapmış olmakla birlikte, her şehrinde çalışma yapabilecek kapasite, tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

What's New

Version 1.5

Ekran geçişlerinde düzenlemeler yapıldı

Information

Seller
KUZEYBATI GAYRIMENKUL HIZMETLERI DANISMANLIK VE TICARET A.S
Size
2.2 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© by Kuzeybati.net
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like