iPhone Screenshots

Description

Aplikacja iColor Dekoral umożliwia wirtualne rozpoznawanie oraz wizualizację na wybranych wnętrzach kolorów z palety Dekoral i Dekoral Fashion.

Program pomocny będzie wszystkim planującym malowanie swoich wnętrz a także architektom wnętrz, developerom i wykonawcom.Jeśli spodobał Ci się jakiś kolor , zrób zdjęcie, a iColor zidentyfikuje go, bazując na paletach farb Dekoral i Dekoral Fashion. Aplikacja pomoże Ci również w znalezieniu odpowiednich odcieni kontrastujących lub harmonijnie łączących się z wybranym kolorem. Wystarczy, że dodasz kolory, na które się zdecydowałeś do ulubionych i już możesz rozpoczynać zabawę!

Aplikacja iColor umożliwia wirtualne malowanie na wcześniej wykonanym zdjęciu lub w „czasie rzeczywistym” – program wykona „zrzut ekranu” powierzchni i naniesie na nią wybrany kolor. Wszystko co musisz zrobić, to nanieść krzyżyk na miejsce, które chcesz pomalować lub przytrzymać znacznik trybu malowania w „czasie rzeczywistym” na linii sufit-ściana.

Dzięki iColor możliwe jest także sprawdzenie, jaka ilość farby będzie potrzebna do pomalowania naszego pomieszczenia (umożliwia to wbudowany w program kalkulator), a także szybkie znalezienie sklepu w Twojej okolicy, w którym będziesz mógł nabyć produkty w wybranych kolorach.Zapraszamy do wirtualnego malowania!

Information

Seller
PPG Architectural Finishes, Inc.
Size
3.1 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 5.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2013 PPG Industries
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like