Screenshots

Description

Klub Gaja zachęca do odkrywania niezwykłych drzew i ciekawych miejsc w ich pobliżu z aplikacją mobilną „Drzewa z klimatem”!

Znajdziesz tu sylwetki drzew - finalistów konkursu Klubu Gaja Drzewo Roku oraz cenne przyrodniczo, kulturowo i historycznie drzewa w Polsce.

Możesz także wybrać się na wycieczkę szlakiem interesujących drzew oraz rozpoznać gatunek napotkanego okazu przy pomocy interaktywnego atlasu. Uzupełnieniem aplikacji są ciekawostki na temat roli i znaczenia drzew, a także proste porady jak Ty sam możesz chronić klimat.

Aplikacja została wykonana w ramach programu Klubu Gaja – Święto Drzewa, który poświęcony jest sadzeniu i ochronie drzew. W ramach programu co roku organizowany jest konkurs Drzewo Roku, w którym internauci wybierają najbardziej lubiane i cenione drzewo w naszym kraju.

Aplikacja „Drzewa z klimatem” Klubu Gaja powstała we współpracy z Lasami Państwowymi (www.lasy.gov.pl) i Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska (www.gdos.gov.pl) i została dofinansowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (www.nfosigw.gov.pl).
W aplikacji wykorzystano zdjęcia z publikacji Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych „Czas/Czar drewna” oraz „90 drzew. Okazy niezwykłe”.

Zapraszamy na:
www.klubgaja.pl
www.swietodrzewa.pl
www.drzeworoku.pl

What's New

Version 1.1

Aktualizacja

Information

Seller
Stowarzyszenie Ekologiczno Kulturalne Klub Gaja
Size
36.2 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 8.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Klub Gaja
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like