iPhone Screenshots

Description

Ekonomické i politické zprávy, nejnovější události, novinky ze světa byznysu, financí, burzovních zpráv a kurzů měn. Aktuální informace čtěte v aplikaci E15. V přehledném a aktraktivním prostředí aplikace snadno získáte zásadní informace a důležité zprávy z domova i ze světa. Na jednom místě najdete aktuální zprávy z mnoha oblastí (politika, ekonomika, byznys, finance, burzovní zprávy a kurzy měn).

Aplikace přináší bezplatný obsah webu e15.cz a zároveň možnost stažení dnešního vydání deníku E15 v elektronickém formátu. Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější média v České republice.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Aplikace je zdarma s výjimkou premiových funkcí pro předplatitele. Nákup předplatného je možný na tři různé délky období - měsíční za 199 Kč, čtvrtletní za 499 Kč nebo nejvýhodnější roční za 1899 Kč. Platba za předplatné se strhne z vašeho iTunes účtu. Zakoupené předplatné se automaticky prodlužuje na další období. Zrušení prodlužování nebo přechod mezi délkami předplatného lze provést v nastavení iTunes účtu přímo v zařízení vždy nejpozději 24 hodin před začátkem dalšího období. Chcete-li využívat zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlaste. Pro přihlášení můžete využít stávající jméno a heslo z webu e15.cz. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne.

Podmínky používání a nakládání s osobními údaji najdete zde - https://www.cncenter.cz/obchodni-podminky

What's New

Version 4.1.10

Opravy drobných chyb.

Ratings and Reviews

Přidejte podporu Twitteru a Instapaper

Benita1

Je to už takový nepsaný standard u podobných aplikací.

Velmi pěkné!

Zeaver

Akorát se mi nedaří dokončit autorizaci na twitteru.. Jinak mě až překvapilo jak aplikace vypadá dobře :)

Hodne spatny update

Alesh99

Aplikaci jsem rad vyuzival ke creni zprav nez prisel posledni update. Musim byt porad pripojen na signalu? Nejde cist clanky offline? Dekuji nechci, to si nemusim instalovat aplikaci, ktera nema ani tlacitko zpet pro precho do menu. Mazu te bejku....

Information

Seller
CZECH NEWS CENTER a.s.
Size
9.6 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Czech News Center a.s.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Měsíční předplatné $7.49
  2. Čtvrtletní předplatné $18.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like