Screenshots

Description

Ege Dizayn Eğitim Gereçleri firması 2007 yılında , öğrenci sırası imalatı yaparak eğitim sektörüne adım atmış bulunmaktadır.Firmamız kuruluşundan bu yana ürün yelpazesini sürekli genişleterek,günümüz eğitim kurumlarının her türlü donatım gereksinimine yanıt verebilir duruma gelmiştir.

Bugün gelinen noktada eğitim meteryallerinden , sunum cihazlarına ,donatım malzemelerinden ,laboratuvarlara kadar geniş bir yalpaze sunabilmekte ve bunları üç boyutlu görsel projeler ile destekleyebilmektedir.

Tüm proje ve üretim aşamlarında kalite , ergonomi ve estetikolguları yansıtmayı hedefleyen EGE DİZAYN eğitimcilere verimli mekanlar sunabilmektedir.
Günümüzde biliyoruz ki;müşteri istek ve beklentilerine hızlı yanıt verebilen kuruluşlar rekabet avantajını da elde etmektedir.Bunun farkında olan bir kuruluş olarak , teknoloji ve insan kaynağı olarak kendimizi sürekli geleceğe hazırlıyoruz.

Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için kaliteden hiç ödün vermeden dürüst firma sıfatını daima ilke edinip,her geçen gün hizmet bilincimizi geliştiriyoruz ve geliştirmeye de devam edeceğiz.
Türkiye’nin en ücra köşelerine hizmet vermeyi başaran EGE DİZAYN ,globalleşen dünyamızı göz önüne alarak , ihracat yapabilecek üretim ve hizmet kapasitesine ulaşmıştır.

Şu anda dış pazarlar ile ilgili , profesyonel ekiplerimiz tarafından , hedef pazarların,etiketleme ve paketleme kuralları,tercüme imkanları,müşteri ilişkileri irdelenmekte;toplum kültürü açısından en uygun olabilecek pazarlama stratejileri geliştirmeye çalışılmaktadır.

What's New

Version 3.8.5

Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!

Information

Seller
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
20.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German, Turkish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© GalePress Digital Publishing
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like