Screenshots

Description

Aplikacja pomaga w przygotowaniu do egzaminu na licencję szybowcową - SPL w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Ucz się do egzaminu w drodze do pracy czy szkoły, na nudnym spotkaniu lub lekcji, w kolejce... itp. Nie trać czasu, który możesz wykorzystać na naukę.

Program posiada aktualną bazę pytań (maj 2019) - dokładnie tych które będą występowały na egzaminie w ULC.

Pytania podzielone są na zakresy tematyczne, w taki sam sposób jak będą występowały w czasie zdawania egzaminu.

Do wyboru mamy dwa tryby: Nauka i Egzamin. W trybie nauki można uczyć się całego zestawu pytań z danego tematu. Program wspomaga naukę kolorując poprawne odpowiedzi na zielono i oznaczając na czerwono odpowiedzi błędne.

Można przerwać naukę i w dowolnym momencie powrócić - przy powrocie do nauki kontynuujemy od miejsca gdzie skończyliśmy.

W czasie nauki wyświetlany jest procent poprawnych i liczba błędnych odpowiedzi. Poprawne i błędne odpowiedzi mogą być zaznaczane kolorem dla łatwiejszego zapamiętania.

W trybie Egzamin możliwe jest przeprowadzenie egzaminu z użyciem takiej samej liczby pytań i czasu na ich rozwiązanie jak na egzaminie w ULC. W tym trybie poprawne odpowiedzi nie są podświetlane. Wynik egzaminu podawany jest po jego zakończeniu przez użytkownika lub przekroczeniu dostępnego czasu.

Autor licjencję SPL posiada od dawna, więc testował na sobie bliźniaczą wersję aplikacji na egzaminie PPL z wynikiem 100% we wszystkich tematach;)

Information

Seller
andrzej kar
Size
9.3 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Andrzej Karmański
Price
$7.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer