iPhone Screenshots

Description

V příjemném a klidném prostředí salonu krásy Beauty salon Emily vám poskytneme širokou škálu kosmetických procedur jako je starostlivost o pleť, depilace, manikúra a líčení. Starostlivost o pleť provádíme jak pomocí moderních kosmetických přístrojů, ale taky vám dopřejeme čistou ruční práci, na kterou nedáme dopustit. To vše je podtrženo dokonalými účinky produktů, se kterými pracujeme. Pracujeme s vysoce kvalitní kosmetikou a nabízíme Vám přijatelné ceny.

Beauty salon Emily si zakládá zejména na profesionálním přístupu ke klientovi. Jsme držitelé certifikátu „Prověřená společnost 2015“, který jsme obdrželi na základě žádných negativních ohlasů od klientů a obchodních partnerů, čeho si nesmírně vážíme. Proto také nabízíme 100% garanci vrácení peněz v plné výši, když by klient s našimi službami nebyl spokojený.

Dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší, než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk. Jak řekla Coco Chanel: „Žena může být nádherná v třicítce, šarmantní v čtyřicítce a neodolatelná po zbytek svého života.“ Proto o svoji pleť pečujte s láskou, aby vypadala pěstěně, a budete tak sami se sebou spokojeni. My vám k tomu rádi dopomůžeme.

What's New

Version 2.0

Nové funkce.

Information

Seller
AppSisto s.r.o.
Size
9.2 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© APPSISTO s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like