Screenshots

Description

EmlakCep bir gayrimenkul talep uygulamasıdır.

EmlakCep’te, siz ilan aramazsınız. İstediğiniz özelliklere göre, uzman gayrimenkul danışmanları size en uygun ilanları önerir. İlgilendiğiniz bir gayrimenkul olursa, ilan sahibi ile siz temasa geçersiniz.

• EmlakCep’te ilan sitelerinin tekdüze arama motorlarına mahkum olmazsınız. Gayrimenkul arayışınızın tüm detaylarını yazabilirsiniz.

• 10.000’den fazla gayrimenkul danışmanı, yayında olan ilanlarını ya da henüz piyasaya düşmemiş olan gayrimenkulleri size sunabilirler.

• EmlakCep kişisel bilgilerinizi almaz. Taleplerinizde sadece isminiz görünür, soy isminiz görünmez.

• EmlakCep, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Teknokent bünyesinde faaliyet göstermektedir.

EmlakCep ile gayrimenkul arayışınızı herkese tek tek anlatmak zorunda kalmazsınız. Sadece gelen önerileri inceleyerek arayışınızı tamamlarsınız.

-------------------------
Emlakçılara Özel Bilgiler :

EmlakCep’te, gayrimenkul talep uygulamasının yanı sıra, bir de emlakçılara özel bölüm bulunur. Burada, Türkiye’nin en çok kullanılan emlak ajandası yer alır. Emlakçılara özel bu bölümde, kullanımı kolay ve etkili müşteri takip araçları bulunur. Bu sayede, en acil bilgilere hareket halindeyken ulaşabilirsiniz. EmlakCep, gayrimenkul danışmanları için eşsiz bir emlak asistanıdır.

• EmlakCep’i ücretsiz kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, sizlere daha fazla özellik sunan ücretli üyelik paketlerimizi de tercih edebilirsiniz. (Üyelik paketlerine, uygulama içerisinde Hesap Bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz.)
• Ücretli üyelikleri kullanmak isterseniz, aylık üyelik ücreti Apple iTunes hesabınızda kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilir. Üyelik aylık abonelik olup, otomatik yenileme modeli ile çalışır. Üyeliklerde yıllık taahhüt yoktur. App Store kuralları gereği ücretli üyeliğiniz, aktif üyelik döneminizin bitiş tarihinden 24 saat önce otomatik yenilemenizi iptal etmediğiniz sürece, yenilenir. Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Ücretli üyeler, üyeliklerini Ayarlarda Apple Kimliği altında yer alan iTunes-Apple Kimliği-Abonelikler bölümünden yönetebilirler.

Üyelik Sözleşmesi:
https://www.emlakcep.com/bilgi/bireysel-uyelik-sozlesmesi

Gizlilik Politikası:
https://www.emlakcep.com/bilgi/gizlilik-politikasi

What's New

Version 2.2.2

EmlakCep'i düzenli olarak geliştiriyoruz. Bize bilgi@emlakcep.com 'dan ulaşabilirsiniz.

Information

Seller
Emlakcep Gayrimenkul Teknolojileri Limited Sirketi
Size
68.1 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 Emlakcep Gayrimenkul Teknolojileri Limited Sirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like