iPhone Screenshots

Description

Nje tradite familjare qe nga vitet 1875 -

Rrugetimi i kompanise EMO nisi ne vitin 1875, kur u vendosen themelet e para ne Prizren dhe kur njerezit e Kosoves i dhane besimin per here te pare, qe atehere fale punes se palodhshme dhe perkushtimit tone familjare, tani kjo tradite e jona vazhdon ende edhe ne ditet e sotme. Synimi jone eshte qe gjithmone t'iu ofrojme klienteve me te miren duke filluar nga ato ekonomike deri tek ato luksoze.
Kjo na bene qe ti pergjigjemi pozitivisht kerkesave te konsumatoreve gje qe eshte nder qellimet tona primare.
EMO nuk po tregon shenja te lodhjes dhe po vazhdon te rritet me me shume zgjedhje e me me shume lloje produktesh per klientelen tone, ndersa besimi per EMO vazhdimisht po rritet. Sot EMO e vazhdon rrugen me te njejtin hap dhe vizion te qarte per te ardhmen.

What’s New

Version 1.1

Small bug fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating
1 Rating

Information

Seller
varis jorganxhi
Size
19.8 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© EMOshops 2017
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like