Screenshots

Description

Ensar Vakfı, 30 yıldır bağlı olduğu misyon ve sahip olduğu vizyonla hizmet hayatına devam etmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan Ensar Televizyonu değer ve erdemlerinin farkında bireyler yetiştirmek adına öncelikli olarak eğitim alanında faaliyetleri olan Ensar Vakfı'nın bünyesinde kurulan Değerler Eğitimi Merkezi paralelinde eğitim programları ve seminerler hazırlayıp, yayınlayarak verilen eğitim hizmetinin sınırlarını genişletmektedir.

Arapça, Kuran-ı Kerim, Tefsir, Hadis, Fıkıh, İlmihal, Siyer derslerinin gerek interaktif, gerek uygulamalı programlarla öğrencilerin ders tekrarlarının kolaylaştırılması ve bu derslerle ilgili izleyicilerin eğitimlerini internet üzerinden çok kolay bir şekilde takibini sağlayan Ensar Televizyonu çağımızın sağladığı kolaylıkları sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir.

Tematik eğitim kanalı misyonuyla eğitim vermenin yanısıra eğitimle ilgili haberler, yarışmalar, tartışma programlarına da yer verecek olan Ensar Televizyonu tecrübeli eğitmen kadrosu ve seminercileriyle, özverili ve dinamik çalışma ekibiyle siz değerli izleyicilerimizin hizmetindedir.

What's New

Version 1.0

Bu güncelleme Apple’ın en son imzalama sertifikasıyla imzalandı. Yeni bir özellik eklenmedi.

Information

Seller
Dogan Beyribey
Size
2.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 6.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ensar Vakfı
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like