Screenshots

Description

Ergear App sayesinde hem günlük spor aktivitelerinizi kontrol edebilir, hem de ödül kazanabilirsiniz. Gittiğiniz toplam mesafeyi, kaloriyi ve CO2 tüketimini, anlık, haftalık, aylık ve yıllık olarak izlerken aynı zamanda telefonunuzu da şarj edebilirsiniz. Üstelik sadece kendi gücünüz ile. Siz de 6 adımda sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz;

1- Ergear uygulamasını indirin.
2- Uygulamada bulunan “Bisiklet Eşleştirme” ekranından kare kod vasıtası ile kullanmak istediğiniz bisikleti uygulama ile eşleştirin.
3- Telefonunuz bisiklete bağlayın. Bu noktada cihazınızın orijinal kablosunu kullanmanız çok önemli. Çünkü sizin sağlığınız kadar cihazınızın sağlığı da bizler için önemli.
4- Uygulamada bulunan “Performans” bölümünden ne kadar mesafe gittiğine veya ne kadar kalori yaktığına ilişkin raporlara erişebilirsin.
5- Sağlığın için her gün spor yaparak haftanın veya ayın birincisi olabilirsin. Tek yapman gereken spor yapıp, raporlarını sosyal medya hesaplarından paylaşman.
6- Sağlıklı yaşamayı alışkanlık haline getirmek için günde en az 30dk spor yapmalısın. Bütün aşamaları tamamladığımıza göre artık spor vakti.

Ergear App sayesinde spor aletlerimizdeki tüm aktivitelerinizi tek yerden kontrol edip gözlemleyebilirsiniz. 2048 bit veri şifreleme ile koruma altında olan sistemimiz tüm datanızı hem telefonunuzda hem de web serverimiz üzerinde güvenle saklamaktadır.

What’s New

Version 1.1.8

Bir takım hata düzeltmeleri ve düzenlemeler yapıldı.

Information

Seller
ERGEAR TEKNOLOJI INSAAT PEYZAJ SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
27.5 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ergear Teknoloji İnşaat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like