iPhone Screenshots

Description

Alışverişin sosyal şekli ettikett'e hoş geldin!

Arkadaşlarınla alışverişlerini paylaşıp, arkadaşlarının neler aldığını takip etmeye hazır mısın?

Ettikett'le alışverişlerini paylaşırken, sevdiğin markalardan ayrıcalıklar, indirimler de kazanacaksın. Alışveriş zaten keyifli bir iş, ettikett'le şimdi de sosyal olacak.

Ay sonuna neye ne kadar harcadığına bakabilmen için bir de küçük bir not defteri hazırladık. Bütçeni bundan böyle daha iyi yöneteceksin.

Hemen ettikett'i ücretsiz indir; alışverişin, paylaşmanın ve kazanmanın tadını çıkar!

What’s New

Version 1.0.10

* Bazı küçük hatalar giderildi.

Ratings and Reviews

Gringomaluco ,

Alışverişleri kaydetmek için güzel

Benim en çok işime yarayan özelliği tüm harcamalarımı kayıt altına alması. Ne zaman ne kadara ne almıştım bakabiliyorum. Bir de aldığım şeyler hakkında ofis ekibiyle geyik dönüyor, o da eğlenceli oluyor

Information

Seller
Legrin LLC
Size
12.9 MB
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi‑Fi + Cellular (3rd generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), and iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation).
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 Ettikett
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like