iPhone Screenshots

Description

FİLOMOTİVE online ikinci el otomobil ihale sistemidir.
FİLOMOTİVE İHALE sistemi; 25 yıllık geçmişe sahip tecrübeli ekibiyle İHALE’nin işleyişin her adımı titizlikle planlanarak geliştirilmiş ve ALICI ÜYELER’in kendini yüzde yüz güvende hissederek çalışmalar yapabilmesi için tasarlanmıştır.

FİLOMOTİVE İHALE sistemi bünyesinde bulunan SertifiCAR’ın sunduğu profesyonel Araç Satış Denetim (ekspertiz) hizmeti, FİLOMOTİVE iade garantisi ve FİLOMOTİVE’ın özel olarak geliştirdiği otomobil değerleme ve ihale sistemleriyle ikinci el otomobil satın almak isteyenlere tamamen güvenilir bir ortam sunmak üzere tasarlanarak hizmetinize sunulmuştur.

FİLOMOTİVE’de İHALE’ye sunulan ikinci el otomobiller, FİLOMOTİVE’in geçmiş alt yapı tecrübesiyle geliştirilen değerleme sistemi ve uzmanları vasıtasıyla online satışa sunulur. En yüksek teklifi veren ALICI ÜYE İHALE’ye  sunulan ikinci el otomobili satın almaya hak kazanır. FİLOMOTİVE’de ikinci el otomobil satın almak için gerekli tüm işlemler FİLOMOTİVE web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilmektedir.

FİLOMOTİVE’de iki farklı üyelik türü vardır:
·         Ticari Üyelik
Gerçek kişi olmasına rağmen ticari bir unvana sahip üyeler için sunulan seçenektir.
·         Kurumsal Üyelik
Ticari unvana sahip tüzel kişi üyeler için sunulan seçenektir.

ALICI ÜYE olarak kişiselleştirdiğiniz sayfada satın almayı düşündüğünüz ikinci el otomobilleri takip listenize ekleyebilir, durumlarını da takip edebilirsiniz. Bunun dışında daha önce girdiğiniz İHALELER’den satın almaya hak kazandığınız ikinci el otomobilleri ve devam eden İHALELER’de verdiğiniz teklifleri de görebilmeniz mümkündür.

Üyelikten satışa kadar öğrenmek istediğiniz her bilgiye açıklama bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Açıklama bölümlerinde belirtilmeyen veya cevabını bulamadığınız her konu için 0216 999 38 68 nu.lu telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında FİLOMOTİVE Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@filomotive.com.tr e-posta adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

Information

Seller
CESAR GRUP OTOMOTIV BILGI TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI
Size
31.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Filomotive
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like