Screenshots

Description

Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturan, seçkin mimarinin yeniden biçim verdiği "hayat buna değer" denilen projeler gerçekleştiriyoruz.

FOLKART olarak size tüm projelerimizi, kurumsal dergilerimizi ve Folkart Gallery’de yer alan sergilerin albümlerini aynı çatı altında sunuyoruz. Biliyoruz ki zamanınız çok değerli ve markamızla ilgili her türlü bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak istiyorsunuz.

Dergi:
Folkart’ın üç ayda bir yayımlanan kurumsal dergisi Folkart Dergi’nin tüm sayılarına buradan ulaşabilir; projelerimiz, spor, sağlıklı yaşam, seyahat ve kültür-sanat hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

Galeri:
Folkart Gallery’de yer alan sergilerin albümlerine ve sergide yer alan eserlerin fotoğrafları ile detaylı bilgilendirmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal:
Folkart ve Forent Gayrimenkul Danışmanlığı’nın tanıtımları, tarihçeleri, hedefleri, referansları ile müşteri hizmetleri yönetimi hakkında bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Proje:
Folkart’ın 2006 senesinden bu yana hayata geçen tüm projelerinin görselli ve detaylı tanıtımlarına buradan erişebilirsiniz.

What's New

Version 3.8.10

- Performans geliştirmeleri
- Çeşitli iyileştirmeler
- iPhone X uyumluluğu

Information

Seller
FOLKART YAPI SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI IZMIR SUBESI
Size
19 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German, Turkish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© GalePress Digital Publishing
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like