iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Full Moon Magazine by KYEO shows s.r.o., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Full Moon Magazine

By KYEO shows s.r.o.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Full Moon je původní český multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí, s přesahy do filmu, komiksu, designu. Každý měsíc odráží aktuální kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design grafického studia Carton Clan. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem. Není odkázán na agenturní zpravodajství – jeho obsah je bez výjimky exkluzivní – a zakládá si na dobrých a osobních vztazích se čtenáři.

Jednotlivá čísla magazínu Full Moon lze v aplikaci nakupovat buď jednotlivě nebo jako automaticky prodlužované předplatné. Cena magazínu Full Moon je stanovena následujícím způsobem: jedno vydání 1,79 euro, půlroční předplatné 9,99 euro a nejvýhodnější roční předplatné za cenu 17,99 euro. Platba se po odsouhlasení nákupu strhává z iTunes účtu uživatele. Předplatné se po uplynutí automaticky prodlužuje. To může uživatel vypnout nejpozději 24 hodin před jeho vypršením v nastavení iTunes účtu. Platba za další předplacené odbobí je strhávána z iTunes účtu vždy 24 hodin před koncem předchozího období. Už zahájené období předplatného nelze zrušit. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji jsou dostupné na adrese http://www.fullmoonmagazine.cz/privacy-policy/privacy-policy.aspx. Pokud se rozhodnete zakoupit předplatné během období, kdy aplikace nabízí obsah zdarma, přicházíte bez náhrady o zbytek tohoto období. Veškeré časy publikování nových čísel jsou vztažené k časové zóně České republiky GMT+1. Pokud nakupujete v jiné časové zóně, prosím počítejte s časovým odstupem.

What's New in Version 1.0.2

- oprava zobrazení cen v nákupním okně

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
Full Moon Magazine
View in iTunes
  • Free
  • Category: Music
  • Updated:
  • Version: 1.0.2
  • Size: 13.1 MB
  • Language: Czech
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.

Top In-App Purchases

  1. Full Moon #61$1.99
  2. Full Moon #60$1.99