iPhone Screenshots

Description

FUN TAXI BRATISLAVA už ponúka svoje kvalitné služby v oblasti prepravy osôb aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Aplikácia FunTaxi je tu pre všetkých vás, ktorí uprednostňujete objednávanie taxi cez mobilnú apku. Samozrejme naďalej fungujeme aj na známych telefónnych číslach 02/16 777, 02/16 333 a 02/16 999

Objednaj si taxík z FUN TAXI BRATISLAVA bez telefonovania na pár klikov v našej novej aplikácie, kde vopred vidíš odhadovanú cenu jazdného a všetky detaily cenníka vodičov.

S FunTaxi aplikáciou si môžeš vybrať svoj TAXI podľa svojich požiadaviek - sedan, kombi, van, potrebuješ detskú sedačku či podsedák alebo odviezť so sebou psíka? S mobilnou aplikáciou to nie je žiadny problém.

S FunTaxi aplikáciou môžeš ohodnotiť svoju jazdu a zobraziť všetky svoje jazdy z histórie objednávok, môžeš sledovať aktuálnu polohu svojho taxíka.

S FunTaxi aplikáciou sa vozíš ako pán!
• FUN TAXI BRATISLAVA to znamená kvalita za dobrú cenu, najlepší pomer cena / výkon.
• FUN TAXI BRATISLAVA je tu pre Vás NON STOP, nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.
• FUN TAXI BRATISLAVA zabezpečuje komplexné služby prepravy osôb – naša kapacita zahŕňa vyše 150 taxíkov, 30 limuzín, 10 minivanov, 5 mikrobusov a tiež niekoľko autobusov.
• FUN TAXI BRATISLAVA má dlhoročné skúsenosti so zabezpečením prepravy osôb po Bratislave, z Bratislavy ako i do Bratislavy
• FUN TAXI BRATISLAVA poskytuje kvalitné služby aj svojim firemným klientom, medzi ktorých patrí mnoho renomovaných bánk, auditorských firiem, advokátskych kancelárií, úspešné firmy z rôznych oblastí podnikania, najkvalitnejšie hotely a reštaurácie v meste.
• FUN TAXI BRATISLAVA má výnimočnú pozíciu na trhu aj vďaka bohatým skúsenostiam s fungovaním taxi služby v zahraničí, ktoré sa snaží aplikovať na Slovensku pretože sme presvedčení, že Bratislava si zaslúži kvalitné taxi.
• FUN TAXI BRATISLAVA má na trhu výnimočné postavenie, spĺňame tie najprísnejšie kritéria bezpečnosti, komfortu a spoľahlivosti.

Prioritou pre FUN TAXI BRATISLAVA je najmä profesionálny prístup ku klientovi, ktorý si môžete na overiť na vlastnej koži. Začína to prvým kontaktom s taxi dispečingom alebo našou novou TAXI APKOU až po samotnú jazdu s vodičom taxi v Bratislave aj mimo nej. Určite oceníte aj priaznivé ceny, pohodlie vozidla a bezpečnú jazdu.

Information

Seller
LIMOUSINE SERVICE, s.r.o.
Size
41.7 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Slovak
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© LIMOUSINE SERVICE, s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like