Screenshots

Description

Gönder-Al, mobil cihazlar üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde para transferi yapmanızı, kolayca ödeme almanızı ve tahsilat yapmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

KOLAY BİR ŞEKİLDE PARA İSTEYİN
Ailenizden, arkadaşlarınızdan, öğrencilerinizden veya istediğiniz herhangi bir kişiden kolay bir şekilde para isteyebilirsiniz. Para isterken mesajınızı ve istediğiniz emojiyi ekleyerek para istemeyi hem kolay hem de eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Talebiniz karşı tarafa mesaj olarak iletilecek ve para istediğiniz kişi de kolay bir şekilde mobil uygulama üzerinden para gönderebilecek. 

TAHSİLATLARINIZI ZAMANINDA YAPIN
Ticari işletme veya kar amacı gütmeyen kuruluş iseniz, müşterilerinizden veya üyelerinizden ödeme talep edebilir, tahsilatlarınızı zamanında yapabilirsiniz. Fatura, hesap ekstresi gibi belgeleri ekleyerek talebinizi iletebilirsiniz. 

GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE PARA GÖNDERİN
Kredi kartınızla güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz IBAN'a para gönderebilirsiniz. Para göndermek istediğiniz kişileri kontak listenize ekleyerek, bir sonraki gönderiminizde para göndereceğiniz kişiye çok hızlı ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama üzerindeki radar fonksiyonunu kullanarak, kontak listenizde olmasa bile size yakın olan kişileri veya üye işyerlerini görebilir, para gönderim işlemini yapabilirsiniz.

RADAR FONKSİYONU İLE ETRAFINIZDAKİ KİŞİLERİ GÖRÜN
Etrafınızdaki kişileri görüp para isteyebilir veya gönderebilirsiniz. İşyerini görüp hesap ödeyebilir veya sipariş verebilirsiniz. En yakınınızdaki taksiyi çağırabilir, ödemenizi uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

CEP TELEFONUNUZ POS’UNUZ OLSUN
POS uygulamasını kullanarak, müşterinizin kredi kartı ile sizin IBAN'ınıza para göndermesini sağlayabilirsiniz. Kredi kartı, OCR teknolojisi kullanılarak okutulur ve 3D secure ile müşteriniz güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapar. Kredi kartı ile tahsilat yapmak için fiziksel POS’a ihtiyacınız yok, pos aidatı yok, minimum işlem hacmi veya blokaj süreleri yok. Tahsilatlarınız anında hesabınıza geçer.

PARA HAREKETLERİNİZİ KONTROL EDİN
Hesabım bölümünde tüm para giriş-çıkışlarınızı takip edebilirsiniz, tercih ayarlarınızı yapabilirsiniz. Üyeliğinizi bireysel veya ticari olarak seçip, ihtiyaçlarınıza göre kullanım alanlarınızı belirleyebilirsiniz.

What's New

Version 1.5.1

-Performans iyileştirmeleri yapıldı ve hatalar düzeltildi

Information

Seller
GONDERAL ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI
Size
96.3 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© gönder-al
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like