Zrzuty ekranu

Opis

Gabinet drWidget to znany program służący do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską. Można z niego korzystać na dwa sposoby: przy pomocy aplikacji webowej oraz mobilnej. Obie są dostępne zupełnie za darmo.

Aplikacja mobilna oferuje wszystko, co niezbędne lekarzowi. Wystarczy pobrać ją na telefon, aby w wygodny sposób zarządzać swoim czasem pracy oraz sprawnie przeprowadzać wizyty. Narzędzie pozwala także zweryfikować w systemie eWUŚ prawo danego pacjenta do korzystania ze świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przeprowadzając wizytę, lekarz uzupełnia pola: „Wywiad”, „Badanie”, „Rozpoznanie opisowe” i „Rozpoznanie wg ICD-10”. Szybkie wprowadzenie informacji jest możliwe dzięki systemowi automatycznych podpowiedzi, w który została wyposażona aplikacja. Co istotne, zapewnia ona dostęp do szczegółowych danych na temat pacjentów danej placówki. Użytkownik może przeglądać dokumenty pacjenta oraz pobrać jego kartę, gdzie znajdują się m.in. dane osobowe i medyczne, historia wizyt i zwolnień.

To jednak nie wszystko. Wersja mobilna Gabinetu drWidget oferuje także przejrzysty grafik pracy placówki oraz możliwość łatwego i szybkiego dodawania wizyt. Ponadto użytkownik może przesyłać sfotografowane dokumenty z telefonu do aplikacji webowej.

Liczne funkcjonalności i inne udogodnienia (np. praktyczne wyszukiwarki) czynią z Gabinetu drWidget narzędzie skutecznie wspomagające lekarzy w codziennej pracy. Aplikacja wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą – korzystanie z niej z pewnością nikomu nie przysporzy nawet najmniejszych trudności.

Co nowego

Wersja 1.2.0

Możliwość podpisania Zgody o upoważnianiu osób do uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta oraz dokumentach medycznych.

Oceny i recenzje

5.0 z 5
1 ocena

1 ocena

Informacje

Sprzedawca
LEKSEEK POLSKA SP Z O O
Wielkość
10.9 MB
Kategoria
Medical
Zgodność

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English, Polish

Wiek
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Medical/Treatment Information
Prawa autorskie
© 2018 LekSeek Polska
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka