iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Gazmatik by Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Gazmatik

By Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Akıllı kent teknolojisi Gazmatik’in mobil uygulaması ile hayat artık daha kolay. Büyük şehir belediyelerinin doğalgaz hizmetlerinden faydalanırken, ön ödemeli kartlarla “dolum” yapma yolunu tercih ediyorsanız, Gazmatik mobil uygulaması ile bu konudaki her türlü bilgiye rahatlıkla erişebileceksiniz.
Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki su abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım imkanı sunulmaktadır.
Ankara’da bir çok lokasyonda yer alan “Gazmatik Kioskları ile “Başkent Doğalgaz ön ödemeli” kartlara gaz yüklenebilmektedir.
Gazmatik mobil uygulama sayesinde en yakın Gazmatik kioskunun lokasyonunu bulabileceksiniz. Ön ödemeli kartınızla yapmış olduğunuz yüklemeler ve doğalgaz kullanımınız hakkında bilgilere ulaşabilecek, bu konularda bildirimler alabileceksiniz. Ayrıca, almakta olduğunuz hizmetin kalitesinin artırılmasına imkan veren, Gazmatik kiosklarıyla ilgili tüm arıza, vb. geri bildirimlerinizi bu uygulama ile yapabileceksiniz.

Uygulamanın Bölümleri :
- Gazmatik Nerede ?
- Gazmatik Arıza ihbar
- Gazmatik kullanım bilgileri
- Profil ve bildirim görüntüleme

Ankara Metropolitan Municipality Gas Administration (Başkent Gaz) and Birleşik Ödeme enables natural gas subscribers to easily access to card loading transactions through ‘‘Gazmatik’, which are self-service kiosks operating on a 24/7 basis. Gazmatik Mobile Application enables finding all kiosk locations by maps, reporting failures, usage information, profile settings and notifications to all subscribers. Smart city technologies make life easier, so all subscribers may use Gazmatik and save their time, enjoy the life.

What's New in Version 2.2.6

-Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Gazmatik
View in iTunes
  • Free
  • Category: Utilities
  • Updated:
  • Version: 2.2.6
  • Size: 30.4 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.

More iPhone Apps by Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi