iPhone Screenshots

Description

Akıllı kent teknolojisi Gazmatik’in mobil uygulaması ile hayat artık daha kolay. Büyük şehir belediyelerinin doğalgaz hizmetlerinden faydalanırken, ön ödemeli kartlarla “dolum” yapma yolunu tercih ediyorsanız, Gazmatik mobil uygulaması ile bu konudaki her türlü bilgiye rahatlıkla erişebileceksiniz.
Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki su abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım imkanı sunulmaktadır.
Ankara’da bir çok lokasyonda yer alan “Gazmatik Kioskları ile “Başkent Doğalgaz ön ödemeli” kartlara gaz yüklenebilmektedir.
Gazmatik mobil uygulama sayesinde en yakın Gazmatik kioskunun lokasyonunu bulabileceksiniz. Ön ödemeli kartınızla yapmış olduğunuz yüklemeler ve doğalgaz kullanımınız hakkında bilgilere ulaşabilecek, bu konularda bildirimler alabileceksiniz. Ayrıca, almakta olduğunuz hizmetin kalitesinin artırılmasına imkan veren, Gazmatik kiosklarıyla ilgili tüm arıza, vb. geri bildirimlerinizi bu uygulama ile yapabileceksiniz.

Uygulamanın Bölümleri :
- Gazmatik Nerede ?
- Gazmatik Arıza ihbar
- Gazmatik kullanım bilgileri
- Profil ve bildirim görüntüleme

Ankara Metropolitan Municipality Gas Administration (Başkent Gaz) and Birleşik Ödeme enables natural gas subscribers to easily access to card loading transactions through ‘‘Gazmatik’, which are self-service kiosks operating on a 24/7 basis. Gazmatik Mobile Application enables finding all kiosk locations by maps, reporting failures, usage information, profile settings and notifications to all subscribers. Smart city technologies make life easier, so all subscribers may use Gazmatik and save their time, enjoy the life.

What's New

Version 2.2.6

-Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Information

Seller
Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi
Size
30.4 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Birlesik Odeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Sirketi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like