Screenshots

Description

Proje Sahibi : Maksut Coşkun Dokunulmaz

Uygulayıcı Kurumlar :
MCD KÜLTÜR AJANS,
MCD GENÇLİK AJANSI,
MCD GENÇLİK KULÜBÜ,
DÜNYA GENÇLİK POLİTİKALARI DERNEĞİ,

Genel Koordinatör : Maksut Coşkun Dokunulmaz

"Gençlik Otobüsü" Projesi tamamen ücretsizdir. Sizden hiç bir şekilde katılım ücreti, kapora veya her hangi bir ücret istenmez. Hiç kimse sizden her hangi bir banka hesabına para yatırmanızı da istemez. Lütfen projemizin ismini kullanarak sizi dolandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. Böyle bir durum yaşadığınızda lütfen o kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulununuz.

Gençlik Otobüsü projemize katılmak için “Gençlik Otobüsü Genç Kart” sahibi olmanız gerekmektedir. Gençlik Otobüsü Genç Kart, ön elemeyi geçmek için sizlere artı puan kazandırmaktadır.

Konaklama ve Yemek Giderleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine katılan tüm katılımcıların konaklamaları gidilen şehirlerdeki hostel ve otellerde yapılacaktır. Proje süresi boyunca her şehirde 1, 2, 3 veya 4 gün kalınacaktır.

"Gençlik Otobüsü" süresince tüm konaklama ve kahvaltı giderleri; Otellerde konaklama yapıldığı zamanlardaki kahvaltılar organizasyon komitesi tarafından, Hosteller de kalındığı zamanlardaki kahvaltılar katılımcıların kendileri tarafından karşılanacaktır. Tüm Öğle ve Akşam yemek masrafları katılımcıların kendilerine aittir.

Ulaşım Giderleri :

"Gençlik Otobüsü"ne katılan kişilerin ulaşım giderlerinin program dahilinde olan kısmı organizasyon komitesi tarafından karşılanacaktır. Gidilen ülkelerdeki şehir içi tren, metro, otobüs, ulaşım giderleri ve İgoumenitsa Bari Gemi ulaşım giderleri katılımcıların kendilerine aittir.

Pasaport ve Vize işlemleri :

"Gençlik Otobüsü" projesine seçilen tüm katılımcılara Hizmet Pasaportu çıkartılmaktadır. Ancak Hizmet Pasaportu çıkartılmadığı durumlarda tüm katılımcılar pasaport ve vize işlemlerini kendileri gerçekleştiriceklerdir.

Elçiliğin vize vermeyi reddettiği katılımcıların sorumlulukları kendilerine aittir. Organizasyon komitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Tüm organizasyonlarımız kültür ve turizm belgeli A grubu seyahat acentesi ( Acente Belge No 2802 ARK Grup ) tarafından yapılmaktadır.

Information

Seller
Maksut Coskun
Size
33.4 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© Gençlik Otobüsü
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like